Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 22. 7. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Ako spoznáte, že vaše dieťa požilo návykovú látku?

  • KRPZ Trenčín |MM|  Celkom netradičnú formu preventívneho pôsobenia medzi najširšími vrstvami obyvateľstva zvolilo Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky pri aktuálne prebiehajúcej komunikačnej kampani s názvom Viete, čo teraz robí vaše dieťa?, keď s posolstvom prichádza priamo do nákupných centier spoločnosti TESCO po celej Slovenskej republike.

Kampaň Viete, čo teraz robí vaše dieťa? je o rizikových javoch / závislosti na drogách, alkohole, sociálnych  sieťach, obchode s ľuďmi/, ktoré sa vkrádajú do života mladej generácie a prinášajú boľavé následky.  Do pozornosti rodičov, prípadne starých rodičov, ale tiež samotnej mladej generácie dávame tridsiatku plagátov, ktoré vytvorili ich rovesníci.

Trenčín je šiestym mestom, kde bude výstava plagátov nainštalovaná priamo v nákupnom centre Hypertesco.

Od pondelka 8.apríla 2013 po dobu jedného mesiaca budú medzi nakupujúcich chodiť policajní preventisti a sprevádzať záujemcov o načrtnutú problematiku. Budú odpovedať na otázky, ktokoľvek sa na nich môže s dôverou obrátiť. Každý, koho téma zaujme, dostane brožúru s množstvom dobrých rád. Napríklad, ako spoznáte, že vaše dieťa požilo nejakú návykovú látku? Ako sa nestať otrokom, keď odchádzate za prácou do zahraničia? 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign