Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 23. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Aktuálne informácie k povodňovej situácii v Trnavskom kraji

KR HaZZ Trnava |MM| K momentálnej povodňovej situácii na území Trnavského kraja prinášame tieto najčerstvejšie informácie:

Okres Dunajská Streda:

·         monitoring dňa 9.6.2013 od 20:00 hod do 22:00 hod a 10.6.2013 od 00:00 do 02:00 hod. – počas neho zistené, že medzi obcami Trhová Hradská a Trstice bola zrušená uzávierka cesty, keďže voda na ceste už neohrozuje premávku. Pri obci Sap a Bodíky hladina Dunaja klesla o cca. 50 cm

·         pri Gabčíkove blízko starého koryta Dunaja pri reštaurácii Hullám Čárda došlo k navýšeniu spodnej vody, a preto je tam sústredených viac hasičských jednotiek aj s čerpadlami:

konkrétne z Trnavského kraja sú nasadené 3 veľkokapacitné čerpadlá VARISCO z HS Dunajská Streda, HS Senica a HS Trnava so šiestimi príslušníkmi HaZZ (po dvoch z každej HS) – sú podporou pre stacionárne čerpadlá, ktoré majú za úlohu znížiť hladinu spodných vôd v danej lokalite

·         je zaznamenaný neustály mierny pokles hladiny na celom vodnom toku Dunaja. Situácie týkajúce sa priesakov ukazujú miernejšiu tendenciu a neboli zaznamenávané nové priesaky

Okresy Galanta, Skalica a Senica:

·         naďalej pretrváva klesajúca tendencia na všetkých vodných tokoch


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign