Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 26. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Chráňme si svoj majetok

KRPZ Trnava |MM| Aj napriek opatreniam zo strany polície, prichádza aj naďalej k páchaniu trestnej činnosti v oblasti motorových vozidiel. Polícia preto vyzýva občanov, majiteľov motorových vozidiel najmä prémiových značiek, ale aj osobných áut nižších tried, aby nezabúdali na zabezpečenie svojich vozidiel, teda ochranu svojho majetku. Ide hlavne o vozidlá, ktoré sú v bežne dostupných databázach evidované, ako vozidlá, o ktoré majú páchatelia takejto trestnej činnosti najväčší záujem. Je predsa v záujme každého z nás, aby si svoj majetok uchránil a nemusel čeliť nepríjemnému prekvapeniu, prázdnemu miestu na parkovisku. Je množstvo systémov, ktoré vaše auto uchránia, najme však mechanické zabezpečenia, ktoré sú v poslednej dobe veľmi rozšírené a dokážu aj plniť účel ich montáže. Pri obstarávacích cenách vozidiel, ktoré sú rádovo niekoľko 1000,-€ je obstarávacia cena mechanického zabezpečenia menej bolestivým variantom, ako krádež motorového vozidla. Preto polícia apeluje na motoristov, aby si svoj majetok chránili a zbytočne sa tak nevystavovali nebezpečenstvu jeho odcudzenia.  

V Trnavskom kraji bolo za rok 2012 odcudzených celkovo 383 motorových vozidiel. 60 prípadov sa podarilo objasniť. V januári 2013 bolo odcudzených 35 vozidiel, z čoho 7 prípadov sa podarilo objasniť.  

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign