Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 27. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Ďalší ústretový krok polície smerom k občanom

159

MVSR |MM| Polícia opäť vychádza v ústrety vodičom i všetkým účastníkom cestnej premávky. Jej snahou je pôsobiť aj v oblasti odstraňovania následkov po dlhej zime. Polícia preto prijíma opatrenia s cieľom zvýšenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky.

Ide najmä o oblasti, kde sa vykonávajú stavebné práce, či napríklad opravy výtlkov, na cestách. Cieľom polície je zabezpečiť maximálnu priepustnosť tak, aby vodiči nepocítili dopravné obmedzenia vôbec, alebo v čo najmenšej miere. Dopravní inžinieri preto pri vydávaní stanovísk týkajúcich sa nutnosti dopravných obmedzení, budú apelovať, aby správca komunikácie vykonal stavebné práce a opravy v čo najkratšom čase. Ak to bude možné, aby sa opravy realizovali aj cez víkendy, či po pracovnej dobe. Ale najmä efektívne a rýchlo tak, aby nedošlo k vytváraniu kolón, či k dopravným kolíziám.

Policajti budú vykonávať aj spätné kontroly, pričom sa zamerajú na plnenie podmienok. V prípade zistenia nedostatkov okamžite upozornia cestný správny orgán, alebo správcu komunikácie. V spolupráci so správcami komunikácií chce polícia zabezpečiť priepustnosť cestných ťahov s cieľom zvýšenia bezpečnosti a plynulosti premávky.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign