Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 22. 7. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Dnešné výjazdy príslušníkov HaZZ v Trnavskom kraji

KR HaZZ Trnava |MM| V súvislosti s dnešnou zhoršenou poveternostnou situáciou – snežením, sprevádzaným nárazovým vetrom vykonali príslušníci HaZZ z hasičských staníc Trnavského kraja v období od 05:00 hod. do 13:30 hod. dnešného dňa celkom 8 výjazdov k dopravným nehodám, či technickým zásahom. Na nasledujúcich riadkoch Vám v chronologickom usporiadaní (od najnovšej udalosti po najstaršiu) predkladáme stručný popis týchto výjazdov:

 

Čas ohlás.

Miesto udalosti

Hasičská technika + príslušníci

Stručný popis udalosti

13:22

Kľačany, št. cesta II/513 (HC)

HS Hlohovec - AHZS Atego + 3

DN - 2 osobné autá, 1 zranená osoba

13:16

Voderady, D1 45km smer BA (TT)

HS Trnava - AHZS Vario, MB Sprinter + 5

DN – prevrátená dodávka

10:59

Topoľnica, št. cesta I/75 (GA)

HS Galanta - AHZS Atego + 4

DN - 2 osobné autá, bez zranenia

09:52

Trnava, Veterná ul. (TT)

HS Trnava - AHZS Vario + 3

TZ – únik PHM z havarovaného vozidla

07:50

Lakšárska Nová Ves, št. cesta II/590 (SE)

HS Senica - AHZS Atego + 3

DN – nákladné auto na boku, bez zranení

07:31

Hrnčiarovce, smerom k výjazdu na D1 (TT)

HS Trnava - AHZS Atego, MB Sprinter + 8

DN - 3 osobné autá, 3 ľahko zranení

06:34

Voderady - D1 41,5km (TT)

HS Trnava - AHZS MB Vario + 5

DN osobné auto v priekope, bez zranení

05:35

Galanta, pri obci Nebojsa (GA)

HS Galanta - AHZS MB Atego + 4

DN 2 osobné autá, bez zranenia

 

Vzhľadom k uvedenej zhoršenej poveternostnej situácii a v súvislosti s tým, že hlavne v okolí Trnavy na cestách č. I/61 Trnava - Bučany, Trnava - Cífer, II/504 Trnava - Malženice a č. III/05131 Trnava - Zavar sa vplyvom nárazového vetra a sneženia vytvárajú snehové jazyky, vyskytlo sa niekoľko prípadov zapadnutých motorových vozidiel hlavne na týchto úsekoch. Na vyslobodzovaní zapadnutých vozidiel sa v koordinácii s krajským operačným strediskom Hasičského a záchranného zboru v Trnave podieľajú členovia Dobrovoľného hasičského združenia POLE z Trnavy s technikou, určenou do ťažkého terénu.

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign