Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 20. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Dopravná nehodovosť v okrese Galanta za mesiac október 2012

KRPZ Trnava |MM| Polícia v okrese Galanta za mesiac október 2012 eviduje celkom 21 dopravných nehôd pri ktorých boli usmrtené 2 osoby, čo je o jednu viac ako v predchádzajúcom roku za porovnateľné obdobie. Ťažko sa zranili 4 osoby, čo je o štyri viac a ľahko sa zranilo 8 osôb, čo predstavuje rovnaký počet v porovnaní s rovnakým obdobím roku 2011. Alkohol bol zistený pri 2dopravných nehodách čo znamená pokles o jednu, ako v minulom roku. Najčastejšou príčinou dopravných nehôd bolo porušovanie základných povinností vodičaporušenie osobitných ustanovení o chodcoch a rýchlosť jazdy. Keďže preventívny charakter a doterajší spôsob a výška uložených sankcií neprispeli k zlepšeniu bezpečnosti na cestách okresu Galanta, dopravný inšpektorát v Galante bude aj naďalej vykonávať kontroly zamerané na jazdu pod vplyvom alkoholu, porušovanie základných povinností vodiča, porušovanie osobitných ustanovení o chodcoch, ako aj kontroly na dodržiavanie ustanovených alebo obmedzených rýchlostí jazdy vodičmi motorových vozidiel. Pri prejednávaní priestupkov a pri ukladaní sankcií bude polícia pristupovať k horným hraniciam sadzby.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign