Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 26. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Dopravná situácia v okrese Banská Bystrica v mesiaci marec 2013

KRPZ Banská Bystrica |MM|  V marci 2013 dopravná polícia v okrese  Banská Bystrica zaevidovala  22 dopravných nehôd, čo je v porovnaní s predchádzajúcim mesiacom viac o 3 dopravné nehody. Pri týchto nehodách sa 9 osôb zranilo, z toho 1 osoba utrpela ťažké zranenia. Požitie alkoholických nápojov bolo pri dopravných nehodách zistené u 1 vodiča. Škoda na vozidlách je odhadnutá na takmer 52-tisíc eur. Z celkového počtu dopravných nehôd 19 zavinili vodiči motorových vozidiel a 1 zavinil chodec. Najnehodovejšími dňami  boli utorok a piatok. Najväčší výskyt dopravných nehôd bol zaznamenaný v čase medzi 4.00 až 8.00 hodinou a medzi 12.00 až 16.00 hodinou. Príčinou 10 DN bolo porušenie základných povinností, príčinou 5 nehôd bolo neprispôsobenie rýchlosti jazdy, príčinou 3 nehôd bolo nedanie prednosti v jazde, príčinou 1 nehody bol nesprávny spôsob jazdy a v 1 prípade vodič nesprávne predchádzal.

Dopravná nehodovosť v marci 2013 v porovnaní s predchádzajúcim mesiacom stúpla, preto budú príslušníci dopravnej polície vo zvýšenej miere dohliadať na dodržiavanie pravidiel cestnej premávky všetkými jej účastníkmi na cestách v celom Banskobystrickom okrese.

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign