Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 27. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Dopravné obmedzenia v Nitre plánované na sobotu

KRPZ Nitra |MM| Dňa 15.06.2013 bude v úseku cesty I/64- ul. Štúrova, Nitra od km 67,200 do km 67,391 t.j. v úseku od križovatky pri OC Mlyny po križovatku s miestnou komunikáciou Wilsonovo nábrežie  realizovaná súvislá oprava krytu vozovky. Na základe uvedeného budú v čase od 06,00 hod. do 24,00 hod. uzavreté

·         dva krajné jazdné pruhy v predmetnom úseku v smere od Chrenovej k centru mesta,

·          dva priechody pre chodcov, ktoré križujú cestu I/64 a to v križovatke s Wilsonovým nábrežím zo strany OC Mlyny a v križovatke so Štefánikovu ulicou zo strany OC Mlyny,

·          rameno ulice Wilsonovho nábrežia pripojené na cestu I/64,

·         pripojenie ulice Fraňa Mojtu na cestu I/64 v čase kladenia krytu.

 

V úseku pracoviska bude prejazdný v smere od Chrenovej k centru mesta len jeden jazdný pruh. Obchádzkové trasy budú vyznačené prenosným dopravný značením. Nakoľko v určenom čase nebude funkčná svetelná signalizácia na priľahlých križovatkách, ale hlavne z dôvodu zvýšenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky, bude zabezpečené riadenie cestnej premávky príslušníkmi ODI OR PZ v Nitre.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign