Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 25. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Dopravní policajti pomohli žene zachrániť život

KRPZ Žilina |MM| Policajti rozhodným konaním zachránili ľudský život.   

Dopravní policajti z Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Liptovskom Mikuláši vykonávali v nedeľu 3. februára služobnú činnosť aj v Demänovskej Doline, okres Liptovský Mikuláš. V uvedenej obci ich popoludní zastavil vodič TAXI služby a oznámil im, že vo vozidle vezie zákazníčku, ktorá je pravdepodobne pod vplyvom alkoholu a viackrát mu v aute odpadla. Policajti okamžite konali a zistili, že žena nemá tep a nedýcha. Z uvedeného dôvodu jeden z policajtov telefonoval na linku 112 a druhý začal s oživovaním na základe pokynov operátora tiesňovej linky. Za krátky čas žena začala dýchať a prebrala sa z bezvedomia. Policajti prestali s oživovaním a uložili ju do stabilizovanej polohy. Po chvíli však znova upadla do bezvedomia, ale už dýchala a mala hmatateľný pulz. Po príchode rýchlej zdravotníckej pomoci, policajti ženu naložili na nosidlá a preniesli ju do ich vozidla. Následne ženu zdravotníci previezli do nemocnice.

Policajti naplnili poslanie polície „POMÁHAŤ A CHRÁNIŤ“ a zachránili život 27 ročnej žene.  

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign