Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 24. 8. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Európska vízia kontra slovenská realita v sociálnych službách

159
Nadácia otvorenej spoločnosti |MM|  Európska vízia kontra slovenská realita v sociálnych službách
 
» 28. februára 2013 o 10.00 hod
» Kaviareň RADNIČKA, Hlavné námestie, Bratislava
 
Predstavíme výsledky prieskumu, ako sa čerpali štrukturálne fondy so zreteľom na deinštitucionalizačný proces v sociálnych službách. Výsledky tohto prieskumu sú o to aktuálnejšie, že práve v tomto období sa pripravuje nové programovacie obdobie.
 
Potom Vás pozývame na verejnú prezentáciu a diskusiu, na ktorej podrobnejšie predstavíme výsledky monitoringu čerpania štrukturálnych fondov:
 
» 28. februára 2013 o 13.00 hod
» OPEN Gallery, Baštová 5, Bratislava
 
Tlačovú konferenciu a diskusiu budú viesť:
Barbora Burajová, NOS - OSF
Soňa Holúbková, spolupracovníčka INESS
Radovan Ďurana, INESS
Vladislav Matej, SOCIA – nadácia na podporu sociálnych zmien
Zastúpenie EK v SR

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign