Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 20. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Hviezdny večer v Košiciach podporí charitatívnu myšlienku Nadácie Harmony

GRAND STUDIO |MM|  HVIEZDNY VEČER v košickej STEEL Aréne sa bude niesť v znamení charitatívneho posolstva. V rámci benefičného koncertu ho prídu 15. mája podporiť Eva Urbanová, Miroslav Dvorský a Nela Pocisková. Pôvodne mal v metropole východného Slovenska vystúpiť aj Karel Gott, ktorému však diagnostikovali zápal hrtanu a odporúčanie lekárov znie - minimálne týždeň absolútneho hlasového pokoja. „Maestrovo náhle ochorenie nás veľmi mrzí a želáme mu skoré uzdravenie. Karel Gott sa do Košíc veľmi tešil a o to viac mu je úprimne ľúto, že nebude môcť vystúpiť,“ uviedol Peter Dvorský. Dodáme, že organizátori intenzívne pracujú na tom, aby pozvali ďalšiu osobnosť hudobného neba, o čom budú verejnosť určite informovať.

Koncert sa v STEEL Aréne začína o 19.00 hod. V programe odznejú najslávnejšie svetové árie v podaní E. Urbanovej a M. Dvorského,  či najväčšie hity N. Pociskovej. Bonusom budú spoločné duety. O hudobný doprovod sa postará Štátna filharmónia Košice s dirigentom Igorom Dohovičom majúca za sebou spoluprácu s velikánmi ako Jose Careras alebo Placido Domingo. 

Tradícia koncertov pre Nadáciu Harmony začala pred štyrmi rokmi, kedy s touto myšlienkou prišiel Peter Dvorský s manželkou. Výťažok z akcie, ako aj získané financie z verejnej zbierky, ktorá sa uskutočni priamo na podujatí, poputuje na konto nadácie. Napríklad vďaka širokej podpore verejnosti mohli organizátori v roku 2011 po koncerte v Dome Umenia v Košiciach odviesť na jej účet sumu 22.000 Eur.

Pripomenieme, že Nadáciu Harmony založil Peter Dvorský s manželkou v roku 1991 za účelom zriadenia a prevádzkovania činností Rehabilitačného centra pre zdravotne postihnuté deti. Centrum poskytuje starostlivosť deťom s ortopedickými, neurologickými a traumatologickými diagnózami, vrodenými vývojovými poruchami, pričom veľkú časť pacientov tohto centra tvoria deti s poškodením centrálneho nervového systému (CNS) - s detskou mozgovou obrnou.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign