Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 14. 11. 2018, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Juro Kukla si pred ústa servítku nedáva...

Miloš Majko27. 12. 2012 01:19:15INFOSLOBODA

... a to z časti zaručuje, že ho pochopí asi každý ...

Juraj Kukla   nie je neznámym autorom príspevkov ani v našich novinách. Čitatelia ho poznajú ako  aktivistu z  Brunoviec, ktorý už cez dvadsať rokov  bojuje s obecnými mocipánmi, upozorňuje na ich konanie ktoré poškodzuje obec a jej obyvateľov.

Krátko pred Vianočnými sviatkami sme sa s Jurom stretli  na benzínke v Novom Meste nad Váhom a porozprávali sme sa s ním na tému - čo je nové?

Video rozhovor prinášame v plnom znení.
Juraj Kukla  vo videu prezentuje svoje nazory a starostka obce sa pre R24 odmietla vyjadrovať.

 


Video k článku:


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
Juraj Kukla | 27-12-2012 23:07:48
V reportáži som povedal slobodne to, čo som si myslel a to čo som za 23 rokov potýkania sa s diabolským systémom verejne odstraňujúcim demokraciu pod názvom "Slovenská samospráva" zistil a zažil na vlastnej koži. (Po založení ZOMOSu - Združenie o b č a n o v miest a obcí Slovenska aj v celom štáte) V štátnych médiách obyčajne rozhovor vystrihajú "lebo toto by nám neprešlo" a z príspevku urobia niekoľko sekúnd a často sa stane z neho sprostosť. V tomto médiu tento problém nehrozí a pre to som rozhovor poskytol.
A k tomu, že väčšia kontrola a otvorenosť zabráni tomu čo sa deje v samospráve, Bohužiaľ ani ja neverím. Kto môže robiť 24 hodín detektíva bez kometencie a pátral neustále zadarmo po zlodejčinách v samospráve? Samospráva je tritisíc štátom chránených práčiok peňazí, kde si veľkí a aj malí môžu nekontrolovateľne líznuť, kde rabovačka zlodejčina nieje trestný čin, nieje ani priestupok, nieje nič, nehrozí žiadna sankcia, len jalové upozornenie prokurátora. Je to najlepšia škola pre ničomníkov, ktorú si štát chráni ako oko v hlave už 23 rokov a nezasahuje. Pomohlo by jedine zavedenie sankcií do zákona o obecnom zriadení, no to mocipáni za žiadnu cenu nechcú dovoliť, lebo by to bol ich koniec.Sankcie, zvyšovanie daní sú tu len na podaných! Dokedy?

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign