Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 23. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

MEGITZA a ANDREAS KAPSALIS /USA/ - koncert už dnes

159

Malá synagóga v Trnave |MM|   Dňa 25.4.2013 /štvrtok/ o 20,00 hod. koncertuje v Malej synagóge MEGITZA a ANDREAS KAPSALIS /USA/.Srdečne Vás pozývame.

DIMENZIA Production a MaxGallery Slovakia Vám prinášajú Výnimočný Hudobný Zážitok:

 

MEGITZA a ANDREAS KAPSALIS /USA/ - koncert, vstupné 5 €

http://www.youtube.com/ watch?feature=player_embedd ed&v=gyqTLyHQPTg

VIRTUOZITA – ENERGIA – POCTA MUZIKE

Výnimočný hudobný zážitok zažijete Štvrtok 25. Apríla o 20,00 hod. v trnavskej Malej Synagóge

http://www.facebook.com/ MalaSynagogaGaleria
, kedy v rámci svojho svetového turné navštívia Trnavu skvelí muzikanti , duet MEGITZA a ANDREAS KAPSALIS. /USA/
DUET MEGITZA a ANDREAS KAPSALIS je muzikantská poklona tradíciám v originálnych piesňach a kompozíciách inšpirovaná hudbou balkánskou, rómskou, slovanskou premiešaná jazzom, swingom a okorenená multikutúrnym prostredím muzikantského sveta v Chicagu.

ANDREAS KAPSALIS – potomok gréckych prisťahovalcov v USA. Uznávaný skladateľ a virtuóz akustickej gitary. „Španielka „ v jeho rukách skĺbi melódiu a dynamickú rytmiku netradičnou a unikátnou špeciálnou technikou tapping. Kapsalisova gitara rozvíja hudobné témy a prekračuje štrukturálne hranice medzi žánrami.

MEGITZA – hrá na kontrabas a spieva. Posledných 11 rokov žila a tvorila v USA , kde si vypracovala svoj originálny hudobný štýl inšpirovaný jej goralsko- rómskymi koreňmi a ovplyvnení rôznymi kultúrami hudobného spoločenstva v Chicagu. V USA, Európe a Japonsku je uznávanou koncertnou umelkyňou, koncertovala na významných hudobných festivaloch po celom svete. Na svojom konte má 4 CD ,o.i. aj so svetoznámym huslistom Robi Lakatosom.

Štvrtok 25. Apríla 2013 o 20,00 hod. v trnavskej Malej synagóge - Vás duet rád privíta a teší sa na skvelú atmosféru, ktorú spolu vytvoríte.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign