Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 26. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Najviac priestupkov za prekročenie rýchlostí

KRPZ Žilina |MM| Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Liptovskom Mikuláši vykonalo, vo štvrtok 21. marca v čase od 12.00 hod. do 18.00 hod., osobitnú kontrolu v služobnom obvode Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Liptovskom Mikuláši. Cieľom kontroly bolo pozitívne ovplyvniť ohľaduplnosť a disciplinovanosť vodičov motorových vozidiel voči vodičom vozidiel s právom prednostnej jazdy, a tiež pozitívne ovplyvniť dopravno-bezpečnostnú situáciu.

Policajti sa zamerali na kontrolu dodržiavania povinností vodičov motorových vozidiel voči vodičom vozidiel s právom prednostnej jazdy, kontrolu dodržiavania zákazu požívania alkoholických a iných omamných látok vodičmi pred a počas jazdy, pozornosť zamerali aj na vodičov autobusov a nákladných vozidiel, kontrolu dodržiavania ustanovených a obmedzených rýchlostí jazdy vozidiel, ako aj kontrolu dodržiavania ostatných pravidiel cestnej premávky.

            Počas šesťhodinovej akcie polícia zistila 42 priestupkov. Z tohto počtu vyriešili policajti 40 priestupkov v blokovom konaní v celkovej sume 1.365.-€ a dva priestupky vybavili napomenutím. Najviac priestupkov 30, bolo zistených za prekročenie rýchlostí a päť za jazdu bez ustanoveného osvetlenia. Pozitívne možno hodnotiť správanie sa účastníkov cestnej premávky voči vodičom vozidiel s právom prednostnej jazdy, nakoľko na tomto úseku nebol počas kontroly zistený ani jeden priestupok.     

            Polícia bude za účelom zvýšenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky v podobných akciách pokračovať aj naďalej.

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign