Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 22. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Obdaruj svojho prokurátora!“

Aktivisti Occupy GP |MM| Aktivisti okupujúci už viac ako 200 dní Generálnu prokuratúru vyhlasujú zbierku vianočných darčekov pre pracovníkov prokuratúry, predovšetkým jej vrcholných predstaviteľov. Cieľom zbierky je umožniť občanom vyjadriť „vďačnosť“, ktorú si Generálna prokuratúra zaslúži. Občania sa môžu do akcie zapojiť doručením nezabaleného, trvanlivého, bezpečného a najmä originálneho darčeka do rúk hliadky pred GP dňa 12. decembra 2012, prípadne i skôr. Záujemcovia o obdarovanie svojho obľúbeného prokurátora zastihnú hliadku Occupy GP pred Generálnou prokuratúrou v pracovných dňoch v čase od 14:00 do 17:00 hod. Aktivisti Occupy GP veria, že prokurátori Generálnej prokuratúry, už toľkokrát politicky dosadzovaní, následne na zakrývanie najvážnejších protištátnych zločinov zneužívaní a nakoniec vždy nemilosrdne odkopnutí, si počas nadchádzajúcich
najkrajších a najradostnejších sviatkov v roku zaslúžia aspoň štipku lásky a ľudského porozumenia, ktorého sa im nedostáva od ich najbližších z vedenia štátu. I touto cestou by im preto v spolupráci so všetkými spoluobčanmi chceli vyjadriť svoju najvrúcnejšiu podporu pri plnení ich pracovných povinností v prospech občanov. Nakoľko v našom „právnom štáte“ je vymožiteľnosť práva pre bežných občanov zákonným spôsobom prakticky nedostupná, máme za to, že je potrebné na túto skutočnosť poukázať. Rovnako majú občania možnosť týmto spôsobom vyjadriť svoj názor ku korupcii, ktorá prerastá celou našou spoločnosťou a jej politickým systémom. Dôkazom sú obrovské množstvá nevyšetrených káuz od roku 1989, pri ktorých prišli slovenskí občania o miliardy eur (stovky miliárd slovenských korún). Zbierka darčekov bude oficiálne vyhlásená dňa 6. decembra 2012 o 15:30 hod. pred Generálnou prokuratúrou.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign