Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 23. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Obmedzenia v doprave na tento víkend

KRPZ Žilina |MM| V dňoch 20.-21.07. 2013 (sobota a nedeľa) sa budú vykonávať práce na pokládke asfaltu na ceste I/11 v katastroch obcí Povina a Kysucký Lieskovec. V nedeľu sa bude pracovať do 20.00 hod. Obchádzka je možná pre osobné motorové vozidlá po trase Krásno nad Kysucou – Stará Bystrica – Lutiše – Belá – Žilina a pre nákladnú dopravu Čadca – Makov – Bytča – Žilina.

V dňoch 20.07.2013 – 21.7.2013 a 27.7.2013 – 28.7.2013 budú prebiehať práce na pokládke asfaltu na ceste I/18 v obci Svrčinovec. Vždy v nedeľu sa bude pracovať do 20.00 hod. Obchádzka nie je možná.

V dňoch 19.07.2013 – 21.7.2013 budú prebiehať práce na pokládke asfaltu na ceste I/18 v katastri obce Kraľovany. Dopravná polícia bude cez víkend usmerňovať dopravu v smere od Ružomberka do Žiliny cez obec Kraľovany a v smere Žilina – Ružomberok po voľnom jazdnom pruhu po ceste I/18. Cestná premávka bude obojsmerná, čiže zdržanie bude minimálne.

V dňoch 19.07.2013 – 21.7.2013 budú prebiehať práce na pokládke asfaltu na ceste I/70 v Dolnom Kubíne.

V dňoch 19.07.2013 – 21.7.2013 budú prebiehať práce na frézovaní vozovky na ceste I/70 v katastroch obcí Párnica a Istebné.

 

 

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign