Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 27. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Obmedzenie dopravy v Prešove

KRPZ Prešov |MM|  Polícia opätovne informuje motoristickú verejnosť o obmedzení dopravy na Ul. arm. gen. Svobodu v Prešove z dôvodu opravy vozovky, ktorá sa začala 24.6.2013. Pokládka asfaltu v úseku od križovatky pri OD Möbelix po križovatku Solivarská – Švábskabola ukončená a premávke je v tomto úseku bez obmedzení. V týchto dňoch sa začala druhá etapa rekonštrukcie Ul. arm. gen. Svobodu a to v úseku od OD  Möbelix po križovatku Rusínska – Laca Novomestského.  V prípade priaznivého počasia je predpoklad ukončenia rekonštrukcie cesty do 31.7.2013. V čase poobedňajšej špičky bude na križovatke Rusínska – Laca Novomestského policajná hliadka a v prípade potreby bude križovatka riadená policajtom. Polícia preto žiada vodičov, aby sa v prípade riadenia križovatky policajtom neriadili semafórmi, ale pokynmi policajta! Zároveň chceme požiadať vodičov (hlavne tranzitná doprava), aby sa ak je to možnétomuto úseku vyhli a obišli ho napr. cez Ul. Rusínska - Východná a ďalej buď na Košickú alebo Solivarskú a v opačnom smere cez Ul. Košická – Východná – Rusínska a ďalej v smere na Ľubotice a Ul. Duklianska  a Vranovská. 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign