Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 23. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Od Miss TUNING ZRAZ sa očakáva kladný vzťah k autám

159

GRAND STUDIO |MM|  Tuningová verzia motoristického športu napíše 9. – 11. augusta 2013 na letisku vo Svidníku svoj ďalší diel. Organizátori TUNING ZRAZU Svidník sa rozhodli ponúknuť návštevníkom a priaznivcom exkluzívne upravených automobilových kúskov podujatie s náležitou pridanou spoločenskou a kultúrnou hodnotou.

Neodmysliteľnou súčasťou zrazov vo Svidníku je Miss TUNING ZRAZ a Tvár TUNING ZRAZ, a práve kampaňou k súťaži krásy otvára TZS 2013 novú kapitolu. Dievčatá od 17 rokov sa môžu prihlásiť prostredníctvom vyplneného formuláru na www.tuningzraz.sk. Finálový kasting sa uskutoční 13. 6. 2013 od 13.00 do 17.00 hod. v hoteli Dukla v Prešove, kde sa stretnutú postupujúce zo základných piatich kôl, ktoré prebehnú v AVON centrách v Snine (3. 6.), Košiciach (4. 6.), Vranove (5. 6.), Humennom (6. 6.) a Svidníku (7. 6.). Pripomenieme, že víťazka Miss sa zároveň stáva tvárou TUNING ZRAZ-u. Dodáme, že úradujúcou Miss a Tvárou TZS 2013 je Lenka Chobotová z Lietavy. „Určite by bolo plusom, keby Tvár Tuning zrazu mala kladný vzťah k autám. V každom prípade však musí byť reprezentatívnym a komunikatívnym typom, pretože ju chceme aktívne zapojiť do všetkých reklamných kampaní,“ poznamenal marketingový manažér TUNING ZRAZ-u Svidník Ľubomír Sluk.

Na finalistky súťaže čakajú zaujímavé ceny – relaxačný pobyt, značkové oblečenie, či kozmetika. Dodáme, že tradíciou súťaží Miss TUNING ZRAZ je verejná zbierka pre detské oddelenie Nemocnice arm. gen. Ludvíka Svobodu vo Svidníku. Minulý rok odovzdali organizátori vďaka veľkorysosti návštevníkov tri inhalátory značky PARI. „Tvár Tuning zrazu získa spolu s hodnotnými vecnými cenami, okrem iného, exkluzívne nafotenie vlastného portfólia, účasť na promo akciách a medializáciu v printových a elektronických médiách. Počas zrazu bude víťazka kastingu asistovať pri odovzdávaní cien promotérovi súťaží na dráhe a ďalších aktivitách podporujúcich úspech celej akcie,“ uviedol marketingový manažér TUNING ZRAZ-u Svidník Ľubomír Sluk.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign