Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 20. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Plánovaná uzávierka D1 Beharovce - Fričovce

KRPZ Prešov |MM|  Týmto Vás chceme informovať  o plánovanej uzávierke diaľnice D1 Beharovce - Fričovce vrátane tunela Branisko v termíne od 00.00 hod. dňa 02. 05. 2013 (štvrtok) do 24.00 hod  dňa 07. 05. 2013 (utorok).

Úplná uzávierka vyššie uvedeného úseku bude vykonaná  v prvý deň – t.j. dňa 02.05.2013 v čase od 00.00 hod do 06.00 hod  a posledný deň odstávky tunela – t.j. dňa 07. 05. 2013 v čase od 16.00 hod  do 24.00 hod.

Trasa obchádzky povedie po ceste I/18 cez horský prechod Branisko. Mimo uvedené dni a časy ( t.j. 02. 05. 2013 od 06.00 hod. až 07. 05. 2013 do 16.00 hod.) trasa obchádzky povedie od diaľničnej križovatky Beharovce po ceste I/18 cez horský prechod Branisko a za východným portálom tunela Branisko bude cestná premávka napojená na pôvodnú trasu diaľnice D1 Beharovce – Fričovce.

Dôvodom úplnej uzávierky vyššie uvedeného úseku diaľnice D1 je pravidelná údržba, vykonanie nestavebných, stavebných a technologických prác na diaľnici D1 vrátane tunela  Branisko.

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign