Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 24. 8. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z banskobystrického kraja

KRPZ Banská Bystrica |MM| Lúpež v rodinnom dome v Banskej Štiavnici

     Vyšetrovateľ v Žiari nad Hronom začaté trestné stíhanie za zločin lúpeže a prečin porušovania domovej slobody. V pondelok (19.11.) okolo 5.30 hodine neznámy páchateľ v Banskej Štiavnici na ulici Potočnej, rozbil okno na vchodových dverách a následne vošiel do rodinného domu. V kuchyni namieril  na 75-ročného majiteľa krátku strelnú zbraň. Následne ho vyzval, aby mu dal peniaze. Po krátkom zápase sa neznámy páchateľ vyšmykol a z domu ušiel. Mužovi nespôsobil žiadne zranenia, avšak  poškodením dverí mu spôsobil škodu vo výške 40 eur. Prípad je v štádiu vyšetrovania. Za tento skutok hrozí trest odňatia slobody na 7 až 12 rokov.

 

Lúpežné prepadnutie v herni vo Zvolene

Vyšetrovateľ vo Zvolene začaté trestné stíhanie za zločin lúpeže. V pondelok (19.11.) o 4.00 hodine neznámy páchateľ vo Zvolene, na ulici Trhovej, lúpežne prepadol herňu. S kuklou na hlave a so strelnou krátkou guľovou zbraňou pristúpil k pultu a od 21-ročnej pracovníčky herne žiadal ukázať kde sú peniaze. V obave o svoj život mu ukázala pokladňu a trezor, odkiaľ si páchateľ zobral finančnú hotovosť. Majiteľovi herne spôsobil krádežou škodu 2-tisíc eur. Prípad je v štádiu vyšetrovania. Za tento skutok hrozí trest odňatia slobody na 7 až 12 rokov.

 

 

Neznámy páchateľ vykradol školu v obci Brehy

     Poverený  príslušník  v  Novej  Bani  začal trestné stíhanie  za  prečin krádeže. Neznámy páchateľ od 16:00 hodiny 16.11. do 6.30 hodiny 19.11,  v  obci  Brehy v okrese Žarnovica, sa vlámal do objektu základnej školy s materskou školou.  Násilím otvoril dvere na objekte, a vo vnútri poškodil ďalšie troje dverí. Z miestnosti ukradol dva dataprojektory, tablet,  fotoaparát  s nabíjačkou, monitor na PC, dva predlžovacie káble k dvom PC monitorom, mikroskop,  chemické sklo, dioptrické  okuliare, stopky  na telesnú výchovu, teplákovú súpravu, peračník a  pokladničku   s finančnou hotovosťou.  Základnej a materskej škole spôsobil krádežou a poškodením škodu odhadnutú  na viac ako 7200 eur. Prípad je v štádiu vyšetrovania. Za tento skutok hrozí trest odňatia slobody na 6 mesiacov až 3 roky.

    

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign