Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 22. 7. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM|  Požitie alkoholu bolo zistených  u 7 vodičov

            Včera sa konala celokrajská osobitná kontrola zameraná na dodržiavanie zákazu požívania alkoholu pred alebo počas jazdy a na kontrolu dodržiavania pravidiel cestnej premávky nemotorovými účastníkmi cestnej premávky.

Do 4 hodinovej akcie bolo  zaradených celkovo 99 policajtov, z toho 47 policajtov služby dopravnej polície, 50 policajtov služby poriadkovej polície a 2 policajti služby železničnej polície. Celkovo policajti zistili 152 priestupkov, z ktorých bolo 122  vyriešených v blokovom konaní, napomenutím bolo vyriešených 21 priestupkov a 9 priestupkov bolo oznámených na správne konanie. Počas osobitnej kontroly bolo u 7 vodičov motorových vozidiel zistené požitie alkoholu. Zadržaných bolo 18 vodičských preukazov, 6 osvedčení o evidencii vozidla a 1 tabuľka s evidenčným číslom vozidla.

 

Požiar poškodil 3 osobné autá

            Polícia v Spišskej belej vyšetruje požiar, pri ktorom boli poškodené tri osobné autá.

K požiaru došlo 20.3.32013 v čase okolo piatej hodiny ráno vo dvore jedného z rodinných domov pred  obcou Slovenská Ves, okr. Kežmarok. Doposiaľ neznámy páchateľ za doposiaľ nezistených okolností založil požiar, čím došlo k totálnemu zhoreniu osobného auta Nissan Almera a k poškodeniu vedľa stojacích osobných áut  Mazda a Daewoo Matiz. Majiteľom uvedených áut vznikla celková škoda presahujúca 1.000,- Eur.

 

 

Dvaja mladiství napadli 34 ročného muža

            Z prečinu výtržníctva boli včera / 20.03.2013 / povereným príslušníkom v Starej Ľubovni obvinení dvaja mladiství (14r. a 17r.) chlapci z obce Hniezdne, okr. Stará Ľubovňa.

Vyšetrovaním bolo zistené, že obvinení včera popoludní na ceste v rómskej osade v Hniezdnom pri jednom z rodinných domov mali fyzicky napadnúť  34 ročného miestneho muža.  Obvinení po predchádzajúcom slovnom konflikte pribehli k poškodenému a päsťami ho mali udierať do hlavy. Svojím konaním poškodenému  spôsobili zranenia na hlave, ktoré si vyžiadajú liečenie v presne neurčenej dĺžke. Obvinení sú stíhaní na slobode.

 

Krádež časti železného plota a betónových panelov

          Obvodné oddelenie Lipany začalo trestné stíhanie pre prečin krádeže, ku ktorej malo dôjsť niekedy v období od 17.03.2013 do 19.03.2013.  

Na jednom z pozemkov v katastri obce Dubovica, okr. Sabinov, zatiaľ neznámy páchateľ ukradol železný plot o výške 2 m a dĺžke 100 m ako aj 80 ks betónových panelov o rozmere 3,5 x 2,5 m. Majiteľovi pozemku vznikla krádežou škoda v celkovej hodnote 4.500.- €.

 

Vo Svidníku ukradnutých 2.350 kg kovového protizávažia

Trestné stíhanie pre prečin krádeže včera 20.03.2013 začali policajti vo Svidníku.

V presne nezistenom čase od decembra 2012 do 20.03.2013 bolo doposiaľ nezisteným páchateľom ukradnuté z riadne  nezabezpečenej strechy bytovej jednotky vo Svidníku 94 ks kovového protizávažia. Protizávažie, každé samostatne o váhe 25 kg, malo byť ukradnuté z troch výťahových lavičiek, ktoré slúžili na zatepľovanie budov. Firme, ktorej uvedené zariadenie patrilo, vznikla škoda 3 300.- €.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign