Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 20. 8. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM| Traja mladiství kradli v lesnej škôlke

            Pre prečin krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva polícia v Spišskej Belej vzniesla včera /24.03.2013/ obvinenie trom mladistvým chlapcom /16r., 16r., 15rokov/ z obce Rakúsy, okr. Kežmarok.

Mladiství sa mali krádeže dopustiť v polovici marca /t.j. 13.03.2013/ a to tým, že ukradli oplotenie a drevené laty okolo lesnej škôlky v katastrálnom území mesta Spišská Belá v časti zv. „Šarpanec“. Išlo o pletivo v celkovej dĺžke 148 m ako aj o 4 ks drevených lát, ktoré tvorili oporu pletiva. Zároveň poškodili aj 37 ks stĺpov, ktoré tiež tvorili oporu oplotenia. Chlapci svojím konaním spôsobili škodu najmenej 570,-Eur.

 

Podpálený posed 

            Včera /24.03.2013/ poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ v Humennom začal trestné stíhanie pre prečin poškodzovanie cudzej veci.

Doposiaľ neznámy páchateľ počas uplynulého víkendu podpálil posed v časti poľovného revíru "Za vysokú" v katastrálnom území obce Karná. Uvedeným skutkom pre poškodené poľovné združenie spôsobil škodu vo výške 1.000.-EUR.

 

Krádež v prešovskej lekárni

            Prešovskí policajti začali trestné stíhanie pre prečin krádeže do jednej z miestnych lekárni.

Ku krádeži malo dôjsť včera  /24.03.2013/ v popoludňajších hodinách, kedy doposiaľ neznámy páchateľ rozbil jedno z okien pri zadnom vchode do lekárne. Cez dieru si otvoril okno a vošiel dnu. Z priestoru pod predajným pultom zobral uzatvorenú zásuvku k pokladni, ktorú mechanicky bez poškodenia otvoril a vybral z nej hotovosť 100,-Eur. Páchateľ spôsobil celkovú škodu vo výške 300,- Eur. 

 

Športovo zameraný zlodej

             Kežmarskí policajti vyšetrujú krádež vlámaním do pivníc jednej z miestnych bytoviek.

Zlodeji v dobe od 18.03.2013 do 23.03.2013 vykradli dve pivnice. Z prvej po vypáčení dverí odcudzili hokejové holenné chrániče, hokejové rukavice, 1 pár lyží s viazaním, lyžiarky a drevené sánky. 38 ročnej majiteľke vznikla škoda 320,- Eur. Z druhej pivnice po odstránení visiaceho zámku zmizli 4 páry lyží, 3 ks lyžiarok, 1 ks snowboardových topánok,  dva páry lyžiarskych palíc a štyri páry botasiek. V tomto prípade bola škoda vyčíslená na 1.520,- Eur.  Polícia začala trestné stíhanie pre prečin krádeže v súbehu s prečinom porušovania domovej slobody.

 

Zlodejom domáci majster

            Pre prečin krádeže začali policajti v Poprade trestné stíhanie voči neznámemu páchateľovi, ktorý z hospodárskej budovy odcudzil značné množstvo stavebného materiálu  aj pracovného náradia.

Skutok sa mal stať v dobe od 06.03.2013 do 23.03.2013 v obci Gánovce, okr. Poprad. Cez neuzamknutú drevenú bránku sa páchateľ dostal do dvora neobývaného rodinného domu. Na murovanej hospodárskej budove vylomil dvere a následne odtiaľ ukradol šesť lopát, štyri krompáče, sedem sekier, tri vidly, sedem hrablí, päť motýk, päť kladív, šesť štikacích kliešti, tri kombinované kliešte, 30 kg železných klincov rôznej veľkosti, tri kusy železných poľnohospodárskych brán, jednu ručnú maliarsku pumpu, štyri maliarske rebríky, dva železné fúriky a dve desaťkilogramové plechové nádoby so zelenou olejovou farbou. Z drevenej prístavby stojacej vedľa hospodárske budovy ukradol 6 m³ dreva, 8 m³ uhlia a 20 ks lešenárskych rúr.  Páchateľ majiteľovi spôsobil škodu presahujúcu 1.000,- Eur.

 

Krádež dvoch nemeckých ovčiakov

       Z areálu tenisových kurtov v Humennom zmizli túto sobotu /23.03.2013/ dva psi.

Zlodej povyplietal pletivo na oplotení a z koterca odcudzil dvaapolročného nemeckého ovčiaka čiernej farby a následne z druhého koterca odcudzil štvormesačné šteňa rovnakého plemena.  Páchateľ krádežou spôsobil 25 ročnej majiteľke z Humenného škodu vo výške najmenej 800,- Eur.

 

 

 

 

 

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign