Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 26. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM|  Krádež v rodinnom dome

            Policajti z Humenného včera / 26.03.2013 / vzniesli obvinenie 51 ročnej žene z Dlhého nad Cirochou, okr. Snina pre prečin krádeže a prečin porušovania domovej slobody. 

Žena v dopoludňajších hodinách včerajšieho dňa mala vojsť do dvora rodinného domu v Kamenici nad Cirochou, okr. Humenné a vypáčiť okno do kuchyne, cez ktoré vošla do domu. Z detskej izby odcudzila najmenej 110,- EUR ako aj náušnice, retiazky i prívesok zo žltého a bieleho kovu. Obvinená spôsobila celkovú škodu takmer 500,- Eur.

 

 

Ukradnuté betónové panely

            Na základe oznámenia majiteľa firmy, začalo Obvodné oddelenie PZ Lipany trestné stíhanie pre prečin krádeže.

Skutok sa mal stať včera / 26.03.2013 / v čase okolo 10.00 hod, kedy doposiaľ neznámy páchateľ mal z pozemku v obci Dubovica, okr. Sabinov odcudziť 20 ks betónových panelov. Majiteľovi firmy tak vznikla škoda v celkovej výške 1.000,- Eur.  

 

 

Zle využitá prestávka medzi v škole

            15 ročný mladík z obce Oľšavka, okr. Stropkov využil prestávku v škole na to, aby na linku 158 Okresného riaditeľstva PZ Svidník oznámil, že v OD Tesco je bomba.      

Chlapec volal zo svojho telefónu a keďže nespresnil o ktorý OD sa jedná, polícia zabezpečila vyprázdnenie OD vo Svidníku ako aj v Stropkove. Pyrotechnická prehliadka objektov a ich okolia bola vykonaná služobným psom oddelenia služobnej kynológie Okresného riaditeľstva PZ Svidník a to s negatívnym výsledkom. Uvedeným konaním študent šíril poplašnú správu, o ktorej vedel, že je nepravdivá a ktorá vyvolala vážne znepokojenie  obyvateľstva mesta Svidník a Stropkov.  Na základe uvedeného bolo vyšetrovateľom študentovi vznesené obvinenie pre prečin šírenie poplašnej správy. Obvinený je stíhaný na slobode. Po vykonaných opatreniach bola prevádzka v obchodných domoch.

 

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign