Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 26. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM| Policajti skontrolovali tanečné zábavy v staroľubovnianskom okrese

            Počas noci z nedele na pondelok sa v okrese Stará Ľubovňa uskutočnila preventívno – bezpečnostná akcia v zábavných podnikoch a pohostinných zariadeniach.

Počas tejto akcie policajti skontrolovali 3 tanečné zábavy v obciach Čirč, Plaveč, Kamienka a jedno pohostinské zariadenie v obci Plaveč. Celkovo bolo skontrolovaných 420 osôb, u ktorých bolo zistených 22 protiprávnych konaní - priestupkov. Na útvary PZ bolo predvedených 14 osôb. 

 

Nevylúčené cudzie zavinenie

            V nedeľu večer bol vo svojej chatke nájdený 73 ročný muž, u ktorého privolaný lekár konštatoval smrť.

Chatka sa nachádzala v záhradkárskej oblasti zvanej ,,Gľace,, v Lipanoch, okr. Sabinov. Telo muža sa našlo na základe oznámenia suseda nebohého muža, ktorému bolo podozrivé, že ho dlhšiu dobu nevidel a ani nebolo možné sa s ním nejako skontaktovať. Policajti z Lipian našli muža na posteli a to bez známok života. Obhliadajúca lekárka konštatovala smrť muža, no na mieste predbežne nevylúčila cudzie zavinenie. Prešovský vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia.

 

Zlodej cez sviatky neoddychoval 

            Na základe oznámenia majiteľa firmy bolo povereným príslušníkom vo Vranove nad Topľou začaté trestné stíhanie pre prečin krádeže.

Skutok sa mal stať  v dobe od 28.03.2013 do 31.03.2013 v objekte bývalého družstva v obci Čaklov. Doposiaľ neznámy páchateľ vnikol do plechovej haly, odkiaľ odcudzil rôzne elektrické pracovné náradie, 4 ks 15 palcových hliníkových diskov s pneumatikami a z motorového vozidla autorádio. Krádežou vznikla 46 ročnému majiteľovi z obce Čaklov, okr. Vranov nad/Topľou, celková škoda vo výške takmer 3.700,- Eur.

 

Slušný „úlovok“  

            Prešovskí policajti začali trestné stíhanie pre prečin krádeže na doposiaľ neznámeho páchateľa, ktorý zo súkromného pozemku okrem iného odcudzil veľké množstvo nafty.

Páchateľ mal v noci zo soboty na nedeľu vniknúť do priestorov súkromnej firmy v Ľuboticiach, odkiaľ z nákladných motorových vozidiel odcudzil 1 030 litrov motorovej nafty. Okrem toho ukradol aj jeden dvojkolesový vozík a jeden vysokotlakový čistič. Majiteľom odcudzených vecí svojím konaním spôsobil škodu viac ako 2.500,- Eur.

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign