Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 22. 7. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM|  Odcudzené nákladné motorové vozidlo  

           Včera /02.04.2013/ popradský policajný vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre zločin neoprávneného používania cudzieho motorového vozidla.

Nákladné motorové vozidlo bolo zaparkované v areáli istej popradskej spoločnosti. Skutku sa dopustil doposiaľ nezistený páchateľ v dobe od 29.03.2013 do 02.04.2013, kedy sa bez súhlasu majiteľa zmocnil nákladného motorového vozidla MAN červenej farby. V uvedenom vozidle sa nachádzal originál kľúč od zapaľovania, doklady od vozidla, technický preukaz od návesu ťahača, firemná pečiatka, sťahovacie popruhy, rôzne náradie, slovenská mýtna jednotka ako aj firemné karty na čerpanie pohonných hmôt. Popradskej spoločnosti krádežou vznikla celková škoda 86.600,- Eur.

 

Krádež kompresora    

          Obvodné oddelenie policajného zboru Prešov – Juh začalo trestné stíhanie pre prečin krádeže elektrozariadenia z jednej z prešovských firiem.

Skutku sa mal dopustiť doposiaľ neznámy páchateľ, ktorý sa vlámal do dvora prevádzky firmy v dobe od 01.04.2013 do 02.04.2013. Páchateľ poškodil vstupnú bránu aj bezpečnostnú kameru a odcudzil skrutkový kompresor so zabudovanou elektrocentrálou. Krádežou bola spôsobená škoda v celkovej  výške 5.000,- EUR.  

 

Zlodej bude prezúvať 

          Prešovskí policajti začali trestné stíhanie pre prečin krádeže v súbehu s prečinom porušovania domovej slobody.

Doposiaľ neznámy páchateľ sa v utorok /02.04.2013/ v popoludňajších hodinách vlámal do pivničných priestorov jedného z obytných domov na Exnárovej ulici v Prešove. Páchateľ vošiel cez uzamknuté dvere do pivničných priestorov a ukradol odtiaľ 4ks pätnásť palcových zliatinových diskov, spolu s pneumatikami obutými na týchto diskoch. 57 ročnej majiteľke a oznamovateľke spôsobil krádežou škodu vo výške minimálne 500,-Eur.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign