Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 24. 8. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM|  V Prešove vykradnuté 3 nájomné byty

             Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ v Prešove začal včera /16.04.2013/ trestné stíhanie pre prečin krádeže, ku ktorej došlo v dobe od februára tohto roku do včerajšieho dňa.

Ide o tri nájomné byty na Ul. K Starej tehelni v Prešove. Policajti vyšetrovaním zistili, že zatiaľ neznámy páchateľ sa do bytov dostal cez vetracie okná. Najskôr vošiel  do neobývaného bytu na 3.poschodí, z ktorého odcudzil  plynovú dvojplatničku, plynový prietokový ohrievač, 3 ks vodovodných batérii, keramické umývadlo a splachovaciu nádržku na WC. Následne sa presunul do druhého bytu na 1.poschodí, z ktorého odcudzil  5 ks okenných krídiel, plynovú dvojplatničku, 4 ks plynových vyhrievacích  telies, plynový prietokový ohrievač, nástenný elektrický ohrievač, 3 ks vodovodných batérii a taktiež splachovaciu nádržku WC. Páchateľ z tretieho neobývaného bytu nachádzajúceho sa taktiež na 1.poschodí odcudzil 5 ks okenných krídiel, plynovú dvojplatničku, 3 ks plynových  vyhrievacích telies, plynový prietokový ohrievač, 3 ks vodovodných batérii a WC misu.  Mestu Prešov bola touto krádežou spôsobená škoda v celkovej sume takmer 3.400,-Eur.

 

         

Vo Vranove ukradnuté stropné elektrické zdvíhacie zariadenie

            Polícia vo Vranove nad Topľou začala včera /16.04.2013/ trestné stíhanie za prečin krádeže.

Doposiaľ neznámy páchateľ mal v čase od októbra minulého roku do včerajšieho dňa na Vranovskom sídlisku Juh odcudziť stropné elektrické zdvíhacie zariadenie. Zariadenie bolo ukradnuté z pivnice jedného z obytných domov a to bez použitia násilia. Pre 45 ročnú majiteľku zo Sniny vznikla týmto konaním škoda vo výške 4.500,- Eur.

 

 

Krádeže v plechových skladoch v Humennom objasnené

            Policajti Obvodného oddelenia PZ v Humennom v priebehu jedného dňa od nahlásenia skutku vypátrali podozrivého v dvoch prípadoch krádeže v plechových skladoch. Z prečinu krádeže polícia obvinila 18 ročného Humenčana.

Obvinený sa mal skutkov dopustiť v dobe od 05.04.2013 do 15.04.2013, v záhradkárskej oblasti na Ul. Pod Kramovou v Humennom. Mladík po tom, čo ohol plechové dvere na skladoch, vošiel cez tento otvor dnu. Z prvého skladu mal odcudziť nerezový kôš na medomed, hliníkový blok motora, nefunkčnú hliníkovú rýchlostnú skriňu z auta a hliníkové naftové filtre, čím 63 ročnému majiteľovi vznikla škoda 170,- Eur. Z druhého skladu mal odcudziť plechový disk s pneumatikou, blok motora a z priľahlej unimobunky plechový dymovod, kovovú trojnožku na kotlík a  sekeru. Krádežou vznikla 44 ročnému majiteľovi škoda vo výške 200,- Eur.   Obvinený je stíhaný na slobode.

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign