Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 23. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM|  Krádež v budove, v ktorej sídli aj Mestská polícia

            Kežmarskí policajti začali včera /18.04.2013/ trestné stíhanie pre prečin krádeže. Skutok sa stal v jednej z budov na Hlavnom námestí, ktorá  patrí mestu Kežmarok. Do budovy je voľný vstup a sídli v nej aj Mestská polícia Kežmarok.

Doposiaľ neznámy páchateľ v dobe od 17.04.2013 do 18.04.2013 vypáčil lepenkové dvere na kancelárii patriacej Mestskému úradu Kežmarok. Následne vošiel do kancelárie, vylomil zámok skrinky a ukradol kovovú príručnú pokladničku s hotovosťou v sume takmer 5.200,-Eur. Finančné prostriedky boli určené na vyplácanie sociálnych dávok. Páchateľ svojím konaním spôsobil pre mesto celkovú

škodu 5.350,- Eur.

 

 

Zlodej z rodinného domu ukradol aj laminátovú podlahu

            Obvodné oddelenie PZ Spišská Belá začalo včera /18.04.2013/ trestné stíhanie pre prečin krádeže, ku ktorej došlo v dobe od 10.02.2013 do 18.04.2013.

Z jedného z rodinných domov na Podolínskej ulici v obci Toporec, okr. Kežmarok neznámy páchateľ odcudzil takmer 45 m2  laminátovej plávajúcej podlahy, 6 ks interiérových dverí, 2 svetlá, 1 ks interiérových dverí, 4 ks drevených dvojkrídlových dverí, 200 kg haseného vápna, 200 kg omietky, 1000 kg cementu, kuchynský plynový sporák, kuchynský stôl, 6 ks kovových kuchynských stoličiek, 2 stropné svietidlá a približne 12 m2 dreveného obkladu. Krádežou bola 43 ročnej majiteľke spôsobená škoda vo výške 2.000,-Eur.

 

Zlodejovi okrem iného chýbal volant ako výstražný trojuholník

            Na základe oznámenia 37 ročného Prešovčana, začali prešovskí policajti trestné stíhanie pre prečin krádeže, ktorej sa mal dopustiť zatiaľ neznámy páchateľ na parkovisku na Volgogradskej ulici v Prešove.

Ku krádeži malo dôjsť v dobe od 11.04.2013 do 18.04.2013 a to tým, že z osobného motorového vozidla zn. Škoda Felícia bolo odcudzených viacero vecí. Páchateľ prekonal uzamykací mechanizmus auta bez zjavného poškodenia. Z auta odmontoval a odcuzil volant,  panel autorádia,  autolekárničku, 2 ks gumených rohoží, 4 ks deflektorov, zadné dvere batožinového priestoru, 2 ks zadných svetiel, gumenú lištu, 2 ks plastových krytov otvorov na predné hmlové svetla, sadu vidlicových kľúčov, kľúč na kolesá, výstražný trojuholník ako aj sadu rezervných žiaroviek.  Majiteľovi bola krádežou  spôsobená škoda v sume 700,-EUR.

 

 

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign