Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 22. 7. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM|  Zlodeja zlákali stožiare elektrického vedenia

Obvodné oddelenie Policajného zboru Svit začalo trestné stíhanie pre  prečin krádeže a pre prečin poškodzovania cudzej veci, ktorá sa mala stať v dobe od 28.01.2013 do 24.04.2013, v časti zvanej Jelšina v katastri obce Batizovce  medzi  obcami  Mengusovce  a Štôla.

Doposiaľ neznámy páchateľ najskôr poškodil stožiar elektrického vedenia a to tak, že ho výške 130 cm od zeme  rozdelil  na dve časti. Z jeho  hornej  časti stožiara odcudzil  kovový  nosník  elektrických  izolátorov a 6 elektrických keramických  izolátorov. Z ďalšieho stožiara vzdialeného 70 metrov od prvého, niekoľko elektrických keramických izolátorov odcudzil a niekoľko len poškodil. Zlodej si odniesol aj 250 metrov kábla elektrického vedenia. Páchateľ svojím konaním spôsobil majiteľovi z obce  Gánovce - Filice, okr. Poprad, celkovú škodu vo výške 1900,-Eur.

 

Vykradnutá chata na Domaši

            Dvom  Vranovčanom    / 19  a 26 rokov /  bolo  včera   / 24.04.2013 /   políciou v Slovenskej Kajni  vznesené  obvinenie  pre  prečin  krádeže  v  súbehu  s  prečinom porušovania domovej slobody.

Skutku sa mali dopustiť v dňoch od 09.03.2013 do 13.04.2013 v rekreačnej oblasti  Domaša, stredisko Dobrá, okr. Vranov n/Topľou. Obvinení rozbili sklenené okno cez ktoré vošli dnu do jednej z rekreačných chát v tejto oblasti. Z prízemia ukradli  kotúčovú pílu, priamočiaru pílu, uhlovú brúsku, počítač, rôzne potraviny ako aj alkohol. Z poschodia chaty ukradli satelitný prijímač a DVD prehrávač. 35 ročnému majiteľovi z Košíc spôsobili celkovú škodu 1.400,-Eur. Obaja obvinení sú stíhaní na slobode.

 

V tanku nájdená munícia

            Pri rozoberaní tanku vo vojenskom opravárenskom podniku v Prešove bola včera /24.04.2013/ nájdené munícia.

Po nahlásení tejto skutočnosti na políciu,  bol na miesto nálezu privolaný pyrotechnik, ktorý určil že sa jedná o jeden 12,7mm zápalno-priebojný náboj, dva 7,62 mm guľometné náboje a o jeden 9mm luger náboj. Prešovský pyrotechnik muníciu zaistil k následnému zneškodneniu. 

 

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign