Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 23. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM|  Krádež kamery na cintoríne

            Polícia v Spišskom Podhradí začala včera / 28.04.2013 / trestné stíhanie pre prečin krádeže, ku ktorej došlo na cintoríne pod Spišským hradom.

Doposiaľ neznámy páchateľ v skorých ranných hodinách včerajšieho dňa ukradol statickú kameru, ktorá bola umiestnená na drevenom stĺpe v zadnej časti cintorína pri parkovisku pod Spišským hradom. Mestu Spišské Podhradie bola krádežou spôsobená celková škoda vo výške najmenej 2.000,- Eur.

 

Ďalšie vykradnuté chaty na Domaši

            Obvodné oddelenie Policajného zboru Slovenská Kajňa začalo trestné stíhanie pre prečin krádeže a prečin porušovania domovej slobody v ďalších dvoch prípadoch vykradnutých chát na Domaši, okr. Vranov nad/Topľou.

Prvú rekreačnú chatu v časti Dobrá doposiaľ neznámy páchateľ navštívil v čase od 21.04.2013 do 26.04.2013, kde po vypáčení balkónových dverí odcudzil  vŕtačku, sadu gola kľúčov a 15 fliaš alkoholických nápojov. Majiteľovi z Prešova bola krádežou spôsobená celková škoda takmer 1.000,- Eur. Aj v druhom prípade sa páchateľ dostal dnu tak, že vypáčil terasové dvere chaty. Z tejto chaty v časti  Zajačia Debra – Viničky páchateľ odcudzil Hifi vežu, dva  reproduktory, satelitný prijímač a ďalekohľad s puzdrom. K tejto krádeži došlo v dobe od 20.04.2013 do 26.04.2013 a majiteľovi chaty bola spôsobená celková škoda až 1.300,- Eur.     

V tomto roku ku dnešnému dňu polícia eviduje už 14 prípadov vykradnutých chát na Domaši a v 10-tich prípadoch už bolo vznesené obvinenie trom Vranovčanom. Väčšina vykradnutých chát bola v časti Dobrá.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign