Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 22. 7. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM| V Prešove zadržaný díler drog
    Včera / 01.05.2013 / prešovský vyšetrovateľ  vzniesol obvinenie za zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi 26 ročnému mužovi z obce Medzany, okr. Prešov.
Obvinený si mal od presne nezistenej doby minulého roka až do 30.4.2013 zabezpečovať bielu kryštalickú látku /metamfetamín/ a to tým spôsobom, že v pravidelných intervaloch 1-2x za týždeň si ju kupoval od doposiaľ nezistenej osoby a to prevažne na území mesta Prešov. Túto látku následne užíval pre vlastnú potrebu, no značnú časť odpredával, alebo vymieňal s inými konzumentami. V utorok / 30.4.2013 / vo večerných hodinách bol vykonaný zákrok polície na zadržanie osoby ako aj domová prehliadka u obvineného. Zadržaný dobrovoľne  vydal injekčné striekačky s obsahom bielej kryštalickej látky, kde na základe predbežného znaleckého skúmania KEU PZ Košice bolo preukázané a potvrdené, že sa jedná o bielu kryštalickú látku - pervitín. Na obvineného bude spracovaný podnet na podanie návrhu na vzatie do väzby.


Vo Veľkom Šariši pri ceste úmyselne zapálený stoh slamy
    Polícia vo Veľkom Šariši začala včera / 01.052013/  trestné stíhanie pre prečin poškodzovania cudzej veci.
Doposiaľ neznámy páchateľ hodinu po polnoci včerajšieho dňa úmyselne podpálil stoh slamy, ktorý bol tvorený z jednotlivých balíkov naukladaných do pyramídy. Stoh slamy sa nachádzal na poli v katastrálnom území mesta Veľký Šariš, pri ceste I/68, v smere Prešov – Sabinov. Páchateľ svojím konaním spôsobil spoločnosti so sídlom v Malom Šariši škodu najmenej 3.000,- Eur.


Klubu v Giraltovciach si zlodej odniesol peknú hotovosť
    Z jedného z klubov v obci Giraltovce bolo v noci z 30.04.2013 na 01.05.2013 odcudzených takmer 4.700,- Eur.
Včera 01.05.2013 v dopoludňajších hodinách na linku 158 oznámil 38 ročný majiteľ klubu, že došlo ku krádeži peňazí v objekte klubu.  Vyšetrovaním bolo zistené, že doposiaľ neznámy páchateľ nezisteným spôsobom vošiel do klubu, kde z bezpečnostnej plechovej skrine odcudzil 3.000,- Eur, z príručnej pokladnice 940,- Eur a z otvorenej pokladnice odcudzil 700,- Eur. Páchateľ svojím konaním spôsobil majiteľovi z Raslavíc celkovú škodu vo výške takmer 4.700,- Eur. Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Giraltovciach začal trestné stíhanie pre prečin krádeže.


Bitka pre 20 centov
    17 ročnému mladíkovi z obce Zborov, okr. Bardejov, vzniesol v stredu (30.4.2013) bardejovský vyšetrovateľ obvinenie zo zločinu lúpeže, ktorej sa mal dopustiť v polovici februára tohto roku.
Obvinený mal v nočných hodinách 14.02.2013 pristúpiť k 61 ročnému mužovi taktiež zo Zborova a požadovať od neho finančnú hotovosť so slovami "daj 20 centov". Muž mladíkovi odmietol dať hotovosť, na čo ho mladík chytil za  vetrovku a fyzicky ho napadol.  Napadnutý muž spadol na zem, no mladý Zborovčan ho prestal biť a kopať  až na naliehanie svojich kamarátov aby mu už dal pokoj. Obvinený svojím konaním spôsobil poškodenému zranenia tváre aj hrudníka. Škoda na majetku poškodenému nebola spôsobená. Obvinený muž je stíhaný na slobode.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign