Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 27. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM|  V Bardejove prerušený televízny signál na 18 hodín

            18 ročný Bardejovčan poohýnal niektoré časti na satelitných anténach, ktoré boli na streche základnej školy.

Mladík mal v stredu / 01.05.2013 / večer vyliezť po kovovom požiarnom rebríku na strechu telocvične jednej zo základných  škôl v Bardejove, kde na šiestich satelitných anténach rukou zohol držiaky konvertorov pre príjem satelitného signálu. Mladý muž svojím konaním spôsobil prerušenie príjmu televízneho signálu v meste na 18 hodín . Spoločnosti so sídlom v Bratislave, ktorá je vlastníkom poškodeného zariadenia zároveň spôsobil škodu vo výške 3.600,- Eur. Bardejovský vyšetrovateľ začal včera /02.05.2013/ trestné stíhanie a súčasne vzniesol obvinenie mladému Bardejovčanovi  pre prečin poškodzovanie a ohrozovanie prevádzky všeobecne prospešného zariadenia. Muž je stíhaný na slobode.

 

 

Bardejovčanka si prilepšila o 24.000,- Eur.

            Včera /02.05.2013 / polícia v Bardejove vzniesla obvinenie 59 ročnej žene pre prečin sprenevery, ktorej sa mala dopustiť v rokoch 2009 až 2012.

Obvinená mal viesť účtovníctvo jednej z firiem v Bardejove, pričom od majiteľa firmy postupne preberala finančné prostriedky za účelom vykonania úhrad odvodov do Sociálnej poisťovne, zdravotných poisťovní a Daňovému úradu. Vyšetrovaním bolo zistené, že žena tieto finančné prostriedky do uvedených organizácii neodviedla, ale ich použila pre vlastnú potrebu. Celkovo išlo o sumu vo výške 24.000,- Eur. Obvinená je stíhaná na  slobode.

 

Krádež v podzemnom parkovisku v Poprade

            Doposiaľ neznámy páchateľ odcudzil včera /02.05.2013/ z auta zaparkovaného v podzemnom parkovisku v jednom z obchodných domov v Poprade pracovné nástroje.

Páchateľ sa bez poškodenia zámkov a dverí dostal do zaparkovaného auta , z ktorého odcudzil uhlovú pílu, akumulátorovú vŕtačku s príslušenstvom,  príklepovú vŕtačku s vrtákmi do betónu, nastreľovaciu pištoľ na klince, elektrickú, motorovú aj reťazovú pílu na drevo.  Krádežou bola 32 ročnému majiteľovi z obce Osturňa spôsobená škoda v celkovej výške 1.450,- Eur. Polícia v Poprade začala trestné stíhanie pre prečin krádeže.

 

Na družstve v Kamienke vyčíňal zlodej

            Obvodné oddelenie Policajného zboru v Podolínci začalo trestné stíhanie pre prečin krádeže a prečin poškodzovania cudzej veci.  Skutku sa dopustil doposiaľ neznámy páchateľ v nočných hodinách dňa 01.05.2013 v priestoroch Poľnohospodárskeho družstva v obci Kamienka, okr. Stará Ľubovňa.

Páchateľ pri svojom vyčíňaní poškodil 16 dverí, ukradol hotovosť 120,- Eur, 820 ks stravných  lístkov v hodnote 2.460,- Eur . Družstvu touto krádežou vznikla celková škoda vo výške až 5.000,- Eur.

 

 Krádež vysielacích antén

            Dvom mužom bolo 01.05.2013 vranovským vyšetrovateľom vznesené obvinenie pre prečin krádeže, ktorej sa mali dopustiť v tento deň v popoludňajších hodinách.

Ide o 28 ročného muža z obce Čečehov, okr. Michalovce  a 20 ročného Michalovčana. Obvinení po predchádzajúcej vzájomnej dohode vošli do priestorov jednej z firiem pri obci Jastrabie n/Topľou, okr. Vranov n/Topľou, ktoré boli využívané na poskytovanie internetových služieb. Obvinení muži vyšli na strechu budovy, odkiaľ ukradli 5 vysielacích antén, 2 sektorové antény, 2 záložné zdroje s monitorovaním a 2 batérie k záložným zdrojom. Pre majiteľa týchto zariadení vznikla krádežou škoda vo výške 2.600,- Eur. Obaja obvinení sú stíhaní na slobode.

 

 Začala záhradkárska sezóna – kradnú sa už aj rýle

            Včera /02.05.2013/ bolo políciou vo Vranove nad Topľou vznesené obvinenie dvom mladým ľuďom pre prečin krádeže formou spolupáchateľstva.

24 ročný muž z obce Kamenná Poruba, okr. Vranov nad Topľou a 20 ročná žena z obce Poša, okr, Vranov nad Topľou sa mali krádeže dopustiť v dobe od 06.04.2013 do 13.04.2013. Obvinení po vylomení zámku na dverách jednej zo záhradných chatiek v záhradkárskej osade Stráne 3, v časti zv. Otrokovice odcudzili 2 rýle. Krádežou bola majiteľovi spôsobená škoda 20,- Eur. Polícia obvinenú dvojicu stíha na slobode.  

 

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign