Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 26. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM|  Zlodej v zberných surovinách

            Obvodné oddelenie Policajného zboru vo Svidníku začalo včera / 21.05.2013 / trestné stíhanie na doposiaľ neznámeho páchateľa pre prečin krádeže, ku ktorej došlo v dobe od 13.02.2013 do 27.02.2013.

Ku krádeži došlo na skládke zberných surovín, na  Ul. Bardejovskej vo Svidníku. Páchateľ sa dostal do termo-izolačného vagóna, ktorý slúžil  ako sklad druhotných surovín tým spôsobom, že poškodil kovovú reťaz na dverách. Zo skladu ukradol 40 nových dýz a hubíc do rezáku na pálenie kovového šrotu , 35 nových kyslíkových redukčných ventilov, 8 rezákov na pálenie kovového šrotu, 2 redukčné manometre a 400 m medeného kábla na elektroinštaláciu. Krádežou vznikla firme so sídlom vo Svidníku celková škoda vo výške takmer 2.900,-Eur.

 

 

Vykradnutý traktor

            V obci Levočská Dolina došlo v dobe od 15.05.2013 do 21.05.2013 ku krádeži súčiastok z lesného kolesového traktora, ktorý bol zaparkovaný na voľnom priestranstve pred jedným z rodinných domov.

Neznámy páchateľ z traktora bez evidenčného čísla,  z jeho motorovej časti odcudzil  štartér, kompresor na vzduch a alternátor.  Pre firmu so sídlom v Lendaku vznikla krádežou škoda vo výške 410,- Eur. Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Levoči začal včera /21.05.2013/ trestné stíhanie pre prečin krádeže.       

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign