Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 23. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM| Z kostola v Abrahámovciach ukradnutá socha madony

            Z Kostola sv. Šimona a Júdu v obci Abrahámovce, okr. Kežmarok bola včera /16.06.2013/ ukradnutá socha madony s dieťaťom. Ku krádeži došlo pravdepodobne okolo tretej hodiny ráno.

Socha bola umiestnená na stene v blízkosti oltára. Doposiaľ neznámy páchateľ sa vlámal do kostola cez uzamknuté vchodové drevené dvere, ktoré vylomil. Zlodej svojím konaním spôsobil farnosti škodu v celkovej výške 3.600,- Eur. Kežmarskí policajti začali v prípade trestné stíhanie pre zločin krádeže.

 

 

Zlodej okrem iného ukradol staré nefunkčné hodiny aj župan

            V sobotu /15.06.2013/ poverený príslušník Policajného zboru v Bardejove začal trestné stíhanie pre prečin porušovania domovej slobody v súbehu s prečinom krádeže.

V dobe od novembra minulého roku do 15.06.2013 neznámy páchateľ vnikol na riadne oplotený pozemok murovanej rekreačnej chaty, ktorá sa nachádza v katastrálnom území mesta Bardejov v chatovej oblasti Gróner. Zlodej odstránil visiace zámky na mreži pred vchodovými dverami chaty a samotné dvere vypáčil. Z chaty ukradol kliešte, sekeru, porcelánové  taniere,  sadu  príborov, tlakový hrniec, plynovú bombu, plyšový koberec, rádio s CD prehrávačom, staré nefunkčné hodiny, ozdobné vankúše,  pyžamá a župan. Zlodej svojím konaním spôsobil majiteľovi chaty celkovú škodu vo výške takmer 600,-Eur.

 

 

Zlodej nezabudol ani na vodné čerpadlo v studni

            Z rodinného domu slúžiaceho na skladové účely, v obci Uzovské Pekľany, okr. Sabinov, bol v dobe od 14.06.2013 do 15.06.2013 odcudzený rôzny materiál v celkovej hodnote takmer 1.300,- Eur.

Doposiaľ  neznámy  páchateľ  poškodil   zámok   na  dverách  kôlne,  odkiaľ  ukradol

hadicovú vodováhu, 6 škatúľ stavebných klincov a dva murárske fúriky. Zlodej potom poškodil dvere do domu, z ktorého odcudzil 6 lepeniek, jednu  plynovú bombu, niekoľko medených káblov a dve plastové hadice. Zo studne za domom nakoniec ukradol aj vodné čerpadlo.  Obvodné oddelenie v Jarovniciach vo veci začalo trestné stíhanie pre prečin krádeže.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign