Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 26. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM| Zlodej bez hraníc

            38 ročný muž z Veľkej Lomnice, ktorý je ťažko zdravotne postihnutý oznámil na Obvodné oddelenie Policajného zboru v Poprade, že bol včera /17.06.2013/ dopoludnia napadnutý neznámym páchateľom.

Ku skutku malo dôjsť  v Poprade, na poľnej ceste nachádzajúcej sa 20 metrov od konca mestskej časti Matejovce. Muž sedel na invalidnom elektrickom vozíku, keď k nemu pristúpil zozadu neznámy páchateľ a rukou schytil dve retiazky zo žltého kovu s príveskami, ktoré mal poškodený na krku. Muž si svoje retiazky rukou zachytil , čím zabránil ich ukradnutiu. Páchateľ sa následne pokúsil vozíčkarovi ukradnúť kapsičku,  zavesenú na elektrickom vozíku, v ktorej mal všetky svoje osobné doklady.  Aj tomuto pokusu invalidný muž zabránil tým, že kapsičku prikryl rukou a začal volať o  pomoc. Páchateľovi sa teda v tomto prípade nepodarilo duchaprítomnému mužovi nič ukradnúť a z miesta činu utiekol. Polícia začala trestné stíhanie pre prečin krádeže v štádiu pokusu.

 

Krádež srnčích lebiek aj starého kazetového prijímača

            Poverený   príslušník   Policajného   zboru  v Snine  začal  včera  /17.06.2013/ trestné  stíhanie   pre  prečin  porušovania  domovej  slobody  v súbehu  s  prečinom krádeže, ku ktorej došlo v dobe od marca tohto roku do 05.06.2013.

Doposiaľ neznámy páchateľ vnikol na pozemok jedného z rodinných domov na Cintorínskej ulici v obci Belá nad Cirochou, okr. Snina.  Do domu vošiel po tom, čo vypáčil dvojkrídlové vchodové dvere. Celý dom prehľadal a odcudzil z neho elektronický prijímač s káblom a ovládačom, päť srnčích lebiek s parožím na drevenej podložke,  jeden drevený obrázok s nezisteným motívom, dýku v koženom puzdre, 30 cm predlžovací gumený kábel ako aj starý kazetový prijímač. Zlodej pokračoval vo svojom konaní v kôlni, nachádzajúcej sa v zadnej časti rodinného domu. Z nej ukradol rôzne káble a hliníkové tesnenie okien. Majiteľovi domu krádežou bola spôsobená celková škoda vo výške 300,-Eur.

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign