Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 26. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM| Nepomohol ani rafinovaný spôsob úkrytu tovaru

            V pondelok /17.06.2013/ v čase okolo 19:00 hod sa 46 ročná žena dopustila krádeže alkalických batérií v jednom z obchodných domov v Prešove.

Žena v obchodnom dome nakupovala rôzny tovar, ktorý pri pokladni aj riadne zaplatila až na štyri alkalické batérie, ktoré nevložila do nákupného košíka, ale  vložila ich do svojej podprsenky.  Spokojná s nákupom prešla k pokladni, tovar z nákupného vozíka vyložila a aj zaplatila. Pracovníčka SBS ju za pokladňou zastavila a vyzvala ju, aby tovar, ktorý má a ktorý nezaplatila, aby odovzdala. Nakupujúca žena tovar vrátila a to v nepoškodenom stave. Obchodnému domu takto vznikla škoda len vo výške 0,99, Eur.  Polícia vzniesla tejto žene obvinenie za prečin krádeže, keďže sa takého činu dopustila už aj v predchádzajúcich dvanástich mesiacoch.

 

Krádež v prešovskom autoservise

            Včera /19.06.2013/ na linku 158  oznámil majiteľ jedného z autoservisov v Prešove, že došlo ku krádeži techniky a zariadenia v tejto spoločnosti.

Ku skutku malo dôjsť z 18.06.2013 na 19.06.2013. Doposiaľ neznámy páchateľ sa vlámal do areálu prevádzky na Petrovianskej ulici a to tak, že násilím otvoril presklené drevené dvere v zadnej časti autoservisu a ukradol odtiaľ tri prenosné počítače a dve autodiagnostické zariadenia v plastovom kufríku.  Zlodej svojím konaním spôsobil celkovú škodu vo výške 5.500,-€. Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Prešove začal vo veci trestné  stíhanie pre prečin krádeže.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign