Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 25. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM| Budú hody - zlodej ukradol okrem iného aj 500 nanukov

            V obci Rešov, okr. Bardejov došlo v objektoch potravín a pohostinstva ku krádeži veľkého množstva tovaru.

Skutok sa mal stať v nočných hodinách od 25.06.2013 do 26.06.2013, kedy neznámy páchateľ roztiahol kovovú mrežu na dverách objektu a následne vypáčil uzamknuté vchodové dvere. Z regálov v pohostinstve odcudzil 72 fliaš alkoholu,  117 krabičiek cigariet, 30 džúsov, 30 plynových zapaľovačov a jeden DVD prehrávač. Z predajne potravín potom ukradol z mraziacich boxov 500 rôznych nanukov, 30 nanukových tort a mrazené hydinové mäso. Ďalej si z predajne odniesol aj 34 fliaš alkoholu, takmer 500 kusov cukroviniek rôznych značiek,   44 kg mäsových výrobkov a 6 kg syra ako aj finančnú hotovosť 40,- Eur z registračnej pokladne. Páchateľ svojím konaním spôsobil pre majiteľku z Bardejova škodu v celkovej výške takmer  1.800,-Eur. Poverený príslušník Policajného zboru v Bardejove začal trestné stíhanie za prečin krádeže.

 

Krádež prívesného vozíka v obci Lada

Obvodné oddelenie Policajného zboru Kapušany začalo trestné stíhanie pre prečin krádeže, ku ktorej malo dôjsť v dobe od 24.06.2013 do 25.06.2013 v obci Lada, okr. Prešov.

Doposiaľ neznámy páchateľ z dvora neoplotenej novostavby jedného z rodinných domov ukradol prívesný vozík. Majiteľovi z Chmeľova, okr. Prešov zlodej spôsobil svojím konaním škodu vo výške 600,- Eur


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign