Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 22. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM| Bardejovská polícia vzniesla obvinenie v troch prípadoch ublíženia na zdraví

            Včera /27.06.2013/ polícia v Bardejove vzniesla obvinenie 23 ročnému miestnemu mužovi pre prečin ublíženia na zdraví, ktorého sa mal dopustiť v marci tohto roku. Obvinený muž mal okolo tretej hodiny ráno na Ul. Kutuzovovej v Bardejove pre budovou miestneho hotela fyzicky napadnúť 36 ročného Bardejovčana.  Napadnutiu predchádzala hádka oboch mužov. Poškodený muž utrpel zranenia s dobou liečenia 15 dní. Útočník je stíhaný na slobode.

            Pre prečin ublíženia na zdraví spáchaného formou spolupáchateľstva bolo  vznesené obvinenie aj 45 ročnému mužovi a 52 ročnej žene  - obaja z Bardejova a to za skutok, ktorého sa mali dopustiť v apríli tohto roku vo večerných hodinách. K fyzickému napadnutiu 28 ročného muža z obce Chminianske Jakubovany malo dôjsť v jednom z bytov na Ul. Hlavnej v Bardejove.  Zranenia napadnutého mladého  muža si vyžiadali liečenie po dobu takmer 20 dní.

            V apríli tohto roku v skorých ranných hodinách v jednom z podnikov na Ul. Komenského v Bardejove dvaja muži fyzicky napadli 39 ročného miestneho muža.   Aj v tomto prípade bolo včera /27.06.2013/ políciou vznesené obvinenie pre prečin ublíženia na zdraví a prečin výtržníctva spáchaných formou spolupáchateľstva a to dvom Bardejovčanom vo veku  21 a 35 rokov.  Obvinení muži sú stíhaní na slobode.

 

Krádež na Obecnom úrade v Čičave

            Poverený príslušník Policajného zboru vo Vranove nad Topľou začal včera /27.06.2013/ trestné stíhanie pre prečin krádeže, ktorej sa dopustil doposiaľ neznámy páchateľ v budove Obecného úradu v Čičave, okr. Vranov nad Topľou.

Ku krádeži malo dôjsť z 26.06.2013 na 27.06.2013.  Zlodej vnikol na riadne oplotený pozemok úradu  a cez okno na garáži, ktorá slúži ako sklad náradia sa dostal dnu. Páchateľ si odniesol dva krovinorezy a dva postroje k nim. Krádežou bola Obecnému úradu v Čičave spôsobená škoda viac ako 1.700,- Eur.  

 

Nájdený kostrový nález

            V stredu /26.06.2013/ náhodným hubárom bol nájdený neúplný kostrový nález mladej osoby, nezistenej totožnosti.

Kostrový nález našiel muž z obce Repejov, okr. Medzilaborce a to v miestnej lokalite s názvom Jadlinky,  v lesnom poraste na hrebeni kopca. Privolaný obhliadajúci lekár konštatoval, že na nájdených kostiach predbežne neboli zistené známky násilia, pričom nemožno vylúčiť, že smrť osoby mohla byť spôsobená cudzím zavinením. Obvodné oddelenie Policajného zboru v Medzilaborciach začalo včera /27.06.2013/ vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

 

 

 

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign