Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 24. 8. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM| Do domu sa dostal po odkvapovej rúre

            18 ročný mladík z obce Bardejov – Dlhá Lúka a 16 ročné dievča z Bardejovskej Novej Vsi  po  predchádzajúcej vzájomnej dohode vnikli do rodinného domu v obci Smilno, okr. Bardejov, z ktorého odcudzili predmety zo žltého kovu.

Ku krádeži malo dôjsť začiatkom júna tohto roku, a to tak, že obaja vošli cez bránku do domu, obvinený sa po  odkvapovej rúre vyšplhal na balkón domu cez ktorý zišiel na prízemie a otvoril okno slečne,  cez ktoré sa aj ona dostala do domu. Obvinení zo zásuvky v spálni odcudzili predmety zo žltého kovu a to: dve retiazky, pár dámskych náušníc, jednu obrúčku ako aj päť príveskov rôzneho tvaru.  Zlodeji svojim konaním spôsobili majiteľke domu škodu vo výške viac ako 160,-Eur.      

Vyšetrovateľ v Bardejove v nedeľu /30.06.2013/ obom aktérom tohto skutku vzniesol obvinenie pre prečin krádeže a prečin porušovania domovej slobody spáchaných formou spolupáchateľstva. Obaja obvinení sú stíhaní na slobode.

 

Z rodinného domu ukradli okrem iného aj 45 kúskov rôznych šperkov

            Obvodné oddelenie Spišská Stará Ves začala trestné stíhanie pre prečin porušovania domovej slobody a prečin krádeže, ku ktorému došlo v priebehu piatka /28.06.2013/.

Doposiaľ neznámy páchateľ sa dostal do domu tým spôsobom, že vypáčil plastové dvere terasy v jednom z rodinných domov v obci Matiašovce, okr. Kežmarok.  Zlodej ,,navštívil,, pravdepodobne všetky miestnosti v dome, o čom svedčí aj skutočnosť, že odcudzil pracovné náradie, rôzne osobné dokumenty, faktúry, finančnú hotovosť z príručnej pokladničky vo výške 2.800,- Eur a z kuchyne vo výške 2.300,-Eur, mobilný telefón  i  45 rozličných predmetov zo žltého a bieleho kovu. Páchateľ svojím konaním spôsobil majiteľovi celkovú škodu vo výške takmer  7.500,-Eur.   

 

Úzko špecializovaný zlodej

            Z jednej z firiem v obci Lipany, okr. Sabinov bolo ukradnutých 1600 bm medených káblov.

Obvodné oddelenie Policajného zboru Lipany vo veci začalo trestné stíhanie pre prečin krádeže. Doposiaľ neznámy páchateľ sa tohto skutku mal dopustiť v dobe od 28.06.2013 do 01.07.2013. Do objektu firmy vnikol cez strešné okno.  Majiteľovi firmy bola krádežou spôsobená škoda vo výške 2.200,-Eur, k poškodeniu zariadenia nedošlo.  

 

Zlodej preskočil 185 cm vysoký betónový plot

            Prešovská polícia začala včera /01.07.2013/ trestné stíhanie pre prečin krádeže v súbehu s prečinom porušovania domovej slobody a prečinom poškodzovania cudzej veci, ku ktorej došlo v uvedený deň v dopoludňajších hodinách .

Neznámy páchateľ preskočil 185 cm vysoký betónový plot na jednom z rodinných domov na Ul. Jiráskovej v Prešove, vnikol na pozemok, odkiaľ odcudzil medené dažďové zvody a medené odkvapové žľaby. Cez vetracie okno sa dostal do domu, odkiaľ ukradol niekoľko fliaš rôzneho alkoholu a obálku s finančnou hotovosťou. Páchateľ svojím konaním spôsobil majiteľovi domu škodu v celkovej výške takmer 2.000,-Eur.  

  

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign