Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 26. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM| Baškovce – rodinná tragédia:

Včera /06.07.2013/ začal vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Humennom trestné stíhanie a súčasne zniesol obvinenie 33 ročnému mužovi z obce Baškovce, okr. Humenné, za obzvlášť závažný zločin vraždy.

K rodinnému nešťastiu došlo v piatok / 05.07.2013/ okolo 20.00 hod v jednom z rodinných domov v obci Baškovce. 63 ročný muž, ktorý sa aj v minulosti a bezprostredne aj pred týmto skutkom vyhrážal obvinenému / svojmu synovi / ako aj tam prítomným rodinným príslušníkom, že ich pozabíja. Tento muž prišiel do podkrovia rodinného domu, kde býva obvinený s rodinou a vystrelil brokovnicou, ktorú mal v nelegálnej držbe. Obvinený na to zareagoval taktiež streľbou smerom ku vchodovým dverám, kde stál útočník. Pri streľbe starší muž utrpel poranenia, na následky ktorých v dôsledku šoku po úraze a krvácania na mieste činu zomrel. Obvinený muž bol umiestnený v cele policajného zaistenia a bude spracovaný podnet na podanie návrhu na jeho vzatie do väzby.

 

Poša – chlapček nájdený v pračke:

Vyšetrovateľ vo Vranove nad Topľou začal včera /06.07.2013/ trestné stíhanie pre prečin usmrtenia, nakoľko v tento deň došlo k úmrtiu ročného chlapčeka v obci Poša, okr. Vranov nad Topľou.

Chlapček bol popoludní okolo 16.00 hod nájdený svojou 37 ročnou matkou v priestore otvorenej, zvrchu plnenej práčky, v polohe nohami nahor a hlavou ponorenou vo vode. Privolaný lekár záchrannej služby našiel chlapčeka v stave bezvedomia, následne bol chlapček prevezený do nemocnice vo Vranove, kde sa ho ale už nepodarilo zachrániť. Vyšetrovateľom bola nariadená pitva.

 

Lipany – krádež v obchode:

Včera /06.07.2013/ v čase okolo 12.30 hod na linku 158 oznámila 45 ročná žena z obce Lipany, okr. Sabinov, že došlo k neoprávnenému vniknutiu do objektu, ktorého je majiteľkou.

Vykonaným šetrením bolo zistené, že doposiaľ neznámy páchateľ v dobe od 4.7.2013 do 6.7.2013 vykonal krádež vlámaním do budovy obchodu s textilom na Ul. Kuzmányho, ktorý je toho času využívaný na skladové priestory. Páchateľ vylomil drevotrieskovú tabuľu, ktorá bola osadená na kovovej konštrukcii a ktorá tvorila stenu tejto budovy. Cez takto vzniknutý otvor zlodej vošiel dnu. Z priestorov ukradol rôzny textil, hračky ako aj časti od rôznych elektrických zariadení. Uvedeným konaním bola majiteľke spôsobená celková škoda vo výške najmenej 3.000,-Eur. Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Lipany začal trestné stíhanie pre prečin krádeže .


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign