Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 10. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM|  Mimoriadne bezpečnostné opatrenia v súvislosti s konaním "Mariánskej púte 2013"

V sobotu a v nedeľu /06.-07.07.2013/ bol v Levoči mimoriadne nasadený väčšií počet síl a prostriedkov Policajného zboru na zabezpečenie verejného poriadku, ochrany života a zdravia osôb a ich majetku, dohľadu nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky, v súvislosti s konaním ,, Mariánskej púte,,. Všetky tieto opatrenia boli zavedené s cieľom  zabezpečiť bezproblémový priebeh tejto púte veriacich na Mariánsku horu v Levoči, ktorej sa zúčastnilo odhadom až 480 000 pútnikov. Nasadených bolo spolu 141 príslušníkov Policajného zboru  a to z odboru poriadkovej, dopravnej a kriminálnej polície. :

Počas bezpečnostných opatrení bol realizovaný jeden trestný čin krádeže, jeden priestupok proti majetku a na úseku dohľadu nad bezpečnosťou a plynulosťou cestnej premávky bolo realizovaných 31 priestupok, z toho bolo 26 priestupkov  vybavených napomenutím. Pri zabezpečovaní výkonu služby nedošlo k žiadnym mimoriadnym udalostiam, taktiež nebol narušený verejný poriadok.

 

 

Zlodej si odniesol rezné kotúče aj brúsne papiere

            V dobe od 06.07.2013 do 07.07.2013 bol z garáže jedného z rodinných  domov v obci Petrovany, okr. Prešov ukradnutý rôzny materiál a pracovné náradie.

Krádež nahlásil na Obvodné oddelenie Policajného zboru Drienov majiteľ tohto neobývaného domu. Doposiaľ neznámy páchateľ sa dostal do garáže po tom, čo odstránil skrutky na pántoch dverí a zhodil ich do vnútra. Zlodej si odniesol štvorkolesovú motorovú kosačku na trávu, flexibrúsku, osem rezných kotúčov, vibračnú brúsku, sadu brúsnych papierov, priamočiaru pílu, dve vodováhy, 3 bandasky, kliešte na drôt a sekeru. Krádežou ako aj samotným poškodením vznikla majiteľovi škoda v celkovej hodnote 900,-Eur. Polícia v Drienove začala v tomto prípade trestné stíhanie pre prečin krádeže.

    

 

V Breznici podpálený garáž

            V sobotu / 06.07.2013/ na Obvodné oddelenie Policajného zboru Turany nad Ondavou oznámila 35 ročná žena založenie požiaru garáže na ich rodinnom dome.

K založeniu požiaru doposiaľ neznámym páchateľom došlo v uvedený deň podvečer okolo 18:30 hod v jednom z rodinných domov v obci Brezovica, okr. Stropkov. Požiar spôsobil poškodenie vchodových dverí, rôzneho náradia a zariadenia  v tomto priestore. Poškodenej rodine vznikla škoda viac ako 1.500,- Eur. Polícia začala trestné stíhanie pre prečin poškodzovania cudzej veci. 

 

 

 

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign