Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 23. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM| Policajná dopravná akcia v Prešovskom kraji

            Včera /10.07.2013/ sa v Prešovskom kraji konala v čase od 14:00 hod do 18:00 hod konala celokrajská osobitná kontrola do ktorej bolo zapojených celkovo 63 policajtov.  

Akcia bola zameraná na kontrolu dodržiavania stanovených alebo obmedzených rýchlostí jazdy vozidiel,  na kontrolu dodržiavania zákazu požívania alkoholu a iných návykových látok vodičmi pred alebo počas jazdy. Počas tejto akcie bolo celkovo zistených 166 priestupkov, z toho 144 priestupkov bolo vyriešených v blokovom konaní a 19 priestupkov bolo vyriešených napomenutím. U dvoch nemotorových účastníkov cestnej premávky bolo zistené požitie alkoholu.  Zadržaných bolo 13 vodičských preukazov a 7 osvedčení  o evidencii motorových vozidiel.

 

 

 Zlodej ,, navštívil,, farnosť Spišská Belá

            Poverený príslušník Policajného zboru Spišská Belá začal včera /10.07.2013/ trestné stíhanie pre prečin krádeže, ku ktorej došlo v dobe od 09.07.2013 do 10.07.2013  v  rímskokatolíckej farnosti Spišská Belá, okr. Kežmarok.

Doposiaľ neznámy páchateľ vošiel do kancelárie tejto farnosti a z pokladničiek nachádzajúcich sa na rôznych miestach odcudzil finančnú hotovosť. Zlodej týmto konaním spôsobil škodu pre Rímskokatolícky farský úrad so sídlom Spišská Belá vo výške takmer 4.000,-Eur.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign