Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 26. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM| Neuzamknuté auto – výzva pre zlodejov

            52 ročný muž oznámil krádež finančnej hotovosti zo svojho osobného motorového vozidla, ktoré bolo zaparkované pri jeho rodinnom dome na Ul. Obrancov mieru, v obci Zborov, okr. Bardejov. .

K uvedenej krádeži malo dôjsť v dobe od 10.07.2013 do 11.07.2013. Doposiaľ neznámy páchateľ z odkladacej skrinky auta, ktoré bolo v tom čase nezamknuté odcudzil finančnú vo výške 5.750,-Eur. Majiteľovi touto krádežou bola spôsobená škoda v uvedenej sume, k poškodeniu auta nedošlo. Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Bardejove začal včera /15.07.2013/ trestné stíhanie pre prečin porušovania domovej slobody a prečin krádeže.

 

 

Ukradnutých 200m2 strešnej krytiny

            Polícia v Chminianskej Novej Vsi začala trestné stíhanie pre prečin krádeže, ku ktorej došlo v objekte bývalej farmy v obci Kojatická dolina, okr. Prešov.

Doposiaľ neznámy páchateľ v dobe od 13.07.2013 do 15.07.2013 ukradol časť strešnej krytiny a to konkrétne 200 m2  trapézového pozinkovaného plechu. Krádežou uvedenej krytiny vznikla pre spoločnosť so sídlom v Prešove celková škoda vo výške 1.600,-Eur.

 

 

Zlodej navštívil sklad na Šarišskom hrade

            Počas tohto víkendu / od 12.072013 – do 15.07.2013 / neznámy páchateľ ukradol dve elektrocentrály zo skladu na Šarišskom hrade.

Elektrocentrály boli uložené v plechovom sklade, ktorý bol umiestnený pred vstupnou bránou samotného hradu. Sklad bol uzamknutý, zlodej sa do vnútra dostal po tom, čo odstránil visiaci zámok na dverách. Krádežou bola Mestskému úradu vo Veľkom Šariši spôsobená škoda vo výške 1.800,-Eur. Polícia v tomto prípade začala trestné stíhanie pre prečin krádeže.   

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign