Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 27. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM| Polícia do 24 hodín objasnila dva prípady - v Poprade vyčíňal Poliak

            Včera / 16.07.2013/ bolo políciou v Poprade vznesené obvinenie 35 ročnému Poliakovi pre prečin krádeže, ktorej sa mal dopustiť v objekte jednej zo spoločností v Poprade na Ul. Partizánskej. Obvinený muž krátko len pár minút po polnoci  uvedeného dňa bez poškodenia otvoril  osobné motorové vozidlo zn. Mercedes Benz zaparkované v objekte spoločnosti. Z auta ukradol doklady, rôzne kľúče, loveckú dýku, tenisovú tašku s troma tenisovými raketami, rôzne tenisové oblečenie ako aj notebook a tablet. Poliak touto krádežou spôsobil škodu vo výške 2.100,-Eur.      

           V druhom prípade bolo tomuto Poliakovi vznesené obvinenie za prečin poškodzovania cudzej veci.  Obvinený muž mal taktiež v utorok / 16.07.2013 / v ranných hodinách v Poprade na  Ul.  Dlhé  hony  poškodiť vstupné kovové    automaticky  sa otvárateľné  dvere, ktoré viedli do  predajne  automobilov na tejto ulici.  Pri tomto skutku vznikla spoločnosti škoda v celkovej výške 2.000,- Eur.

Obvinený muž je umiestnený v cele policajného a vyšetrovateľom bude spracovaný podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby.

 

 

Krádež v rodinnom dome vo Vranove nad Topľou

            Vyšetrovateľ vo Vranove začal včera / 17.07.2013/ trestné stíhanie pre zločin porušovania domovej slobody a prečin krádeže, ktorého sa dopustil doposiaľ neznámy páchateľ v jednom z rodinných domov na Ul. Komenského vo Vranove nad Topľou.

Ku krádeži došlo dopoludnia 05.07.2013, kedy  sa páchateľ nezisteným spôsobom dostal do tohto domu, odkiaľ ukradol dve obrúčky zo žltého kovu, jeden pečatný prsteň zo žltého kovu a jeden dámsky prsteň zo žltého kovu s červeným očkom a finančnú hotovosť vo výške 400.-Eur. Krádež ohlásila na tunajšie Obvodné oddelenie Policajného zboru 88 ročná majiteľka rodinného domu, ktorej týmto konaním bola spôsobená škoda vo výške 1.600.- Eur.

 

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign