Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 27. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM| Prešovský kraj – ďalšia dopravná akcia

            Počas včerajšieho dňa /01.08.2013/ sa opätovne konala v Prešovskom kraji osobitná dopravná kontrola vzhľadom na zvýšený počet dopravných nehôd v tomto regióne.

Policajti v čase od 12:00 hod do 16:00 hod sa vo zvýšenej miere zamerali na kontrolu dodržiavania stanovených alebo obmedzených rýchlostí jazdy vozidiel a na kontrolu dodržiavania pravidiel cestnej premávky jej nemotorovými účastníkmi. Do tejto osobitnej kontroly bolo zapojených 92 policajtov z rôznych útvarov Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove. Zistených bolo 220 priestupkov, z ktorých bolo 209 riešených v blokovom konaní, 9 priestupkov bolo vyriešených napomenutím a 2 priestupky boli oznámené na správne konanie.  Zistený alkohol bol u 1 vodiča motorového vozidla a taktiež u dvoch nemotorových účastníkov cestnej premávky. Zadržaných bolo 17 vodičských preukazov, 5 osvedčení o evidencii motorového vozidla a 1 tabuľka s evidenčným číslom vozidla.  

 

 

Krádež kovových ohňovzdorných skríň

            Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Medzilaborciach začal včera /01.08.2013/  trestné stíhanie pre prečin krádeže v súbehu s prečinom porušovania domovej slobody a prečinom poškodzovania cudzej veci.

Doposiaľ neznámy páchateľ v utorok /30.07.2013/ vypáčil plastové balkónové dvere do jedného z bytov na Ul. A.Warhola v Medzilaborciach a tak sa dostal dnu. Z bytu odcudzil dve ohňovzdorné skrine, v ktorých bola finančná hotovosť a zároveň odcudzil aj rôzne doklady.  45 ročnému majiteľovi páchateľ spôsobil celkovú škodu vo výške takmer   16.500,-Eur. 

 

Ukradnutá výstavná kosačka

            Včera /01.08.2013/ popoludní okolo 17:30 hod bola ukradnutá kosačka priamo spred predajne na Ul. Duklianskej v Prešove.

Rotačná benzínová kosačka bola voľne položená pred hlavným vchodom predajne jedného z obchodných domov. Doposiaľ neznámy páchateľ ukradol tento tovar počas riadne otvorenej prevádzkovej doby. Krádežou vznikla spoločnosti škoda vo výške 1.000,-Eur. V prípade polícia začala trestné stíhanie pre prečin krádeže.  

 

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign