Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 20. 8. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z trenčianskeho kraja

  • KRPZ Trenčín |MM| Neoprávnene odoberali zemný plyn

Policajti z Považskej Bystrice 20.apríla vzniesli obvinenie pre prečin krádeže voči  38-ročnej žene z Považskej Bystrice. Obvinená žena  od októbra 2007 do marca 2013 neoprávnene vykonávala odber zemného plynu do svojho bytu v Považskej Bystrici. Poškodenej spoločnosti bola spôsobená celková škoda vo výške  284 Eur.  Žene hrozí trest odňatia slobody až na dva roky. 

Policajti z Považskej Bystrice  obvinili aj 35-ročného muža  z Považskej Bystrice z prečinu krádeže. Obvinený od  júna 2012 do februára 2013 neoprávnene vykonával odber zemného plynu do svojho bytu v Považskej Bystrici. Poškodenej spoločnosti bola spôsobená celková škoda vo výške  305 Eur.  Mužovi hrozí trest odňatia slobody až na dva roky. 

 

  • Spílil stromy

Policajti z Nemšovej 23.apríla  vzniesli obvinenie pre prečin porušovania ochrany rastlín a živočíchov voči 49-ročnému mužovi z Trenčína. Obvinený v dobe od 15.februára do 20.marca v katastri obce Nemšová - Ľuborča bez povolenia spílil celkovo 22 drevín (vŕba, čerešňa vtáčia, baza čierna, jaseň, javor poľný), ktoré sa nachádzali v I. stupni ochrany. Páchateľovi hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.

 

  • Vykradol garáž v  Bánovciach nad Bebravou

Policajti z Bánoviec nad Bebravou  23.apríla vzniesli obvinenie pre prečin krádeže  voči      20-ročnému mužovi z Bánoviec nad Bebravou. Obvinený koncom septembra 2012 sa vlámal do garáže na ul. Trenčianskej v Bánovciach nad Bebravou. Z garáže odcudzil peniaze, basovú gitaru, zvukové efekty na gitaru a zosilňovač, pričom majiteľovi spôsobil celkovú škodu vo výške 630 Eur. Obvinenému  hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign