Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 20. 8. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z trenčianskeho kraja

  • KRPZ Trenčín |MM| Odcudzil plynovú bombu

Handlovskí policajti 12.februára vzniesli obvinenie pre prečin krádeže a prečin porušovania domovej slobody voči 41-ročnému mužovi z Handlovej. Obvinený 05.februára  v poobedňajších hodinách v Handlovej na ul. M. Čulena vošiel cez uzamknuté dvere do bytu, pričom z kuchyne odcudzil 15 l  plynovú bombu. Majiteľovi krádežou vznikla škoda vo výške 65 Eur. Obvinený bol za podobný čin v predchádzajúcich dvanástich mesiacoch  postihnutý, pričom mu  hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.

  • Kradli v obchodoch

Policajti z Dubnice nad Váhom 12.februára vzniesli obvinenie pre prečin  krádeže  voči              68-ročnej žene z Dubnice nad Váhom. Obvinená 12.februára odcudzila v obchode v Dubnici nad Váhom syr, maslo a iné veci v celkovej hodnote 4 Eur. Obvinená bola za podobný čin v predchádzajúcich dvanástich mesiacoch  postihnutá, pričom jej  hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.

Ďalšia krádež v obchodom dome v Partizánskom.

Policajti z Partizánskeho vzniesli obvinenie pre prečin  krádeže  voči 17-ročnému mladíkovi z Partizánskeho. Obvinený mladík 12.februára v poobedňajších hodinách  odcudzil  v obchode v Partizánskom čokolády  v celkovej hodnote 5 Eur. Obvinený bol za podobný čin v predchádzajúcich dvanástich mesiacoch  postihnutý, pričom mu  hrozí trest odňatia slobody až na dva roky. Trestné sadzby odňatia slobody sa u mladistvých znižujú na polovicu.

  • Polícia objasnila poškodené budovy v Novej Dubnici

Policajti z Dubnice nad Váhom 12.februára  vzniesli obvinenie pre  prečin poškodzovania cudzej veci spáchaného formou spolupáchateľstva voči štyrom mladíkom (20,19,17,16) z Novej Dubnice. Obvinení 11.februára v Novej Dubnici úmyselne poškodili fasády budov       (polyfunkčná budova, bytovka a trafostanica) a to tak, že nastriekali na ne rôzne nápisy. Majiteľom  vznikla celková škoda vo výške 1.075 Eur. Páchateľom hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok. Trestné sadzby odňatia slobody sa u mladistvých znižujú na polovicu.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign