Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 23. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Povídání s Milo Mahdall a Libuše Magali v Malej synagóge

159

Malá synagóga v Trnave |MM| Vážení priatelia umenia,  srdečne Vás pozývam 21.3.2013 /štvrtok/ o 19,00 hod. na Večer priateľov umenia s názvom :

POVÍDÁNÍ s Milo Mahdall a Libuše Magali.

 

 
 
Naše interaktivní semináře jsou nazvány POVÍDÁNÍ.
 
1. téma semináře je - Jak poznám KDO JSEM a KAM JDU ?
 
Poznáváte v následujících otázkách poznáte i sami sebe ?  Proč mi život nejde, tak jak bych si představoval-a? Kde dělám chybu, že mi nic nefunguje? Co mám dělat, aby se mi už konečně lépe dařilo? Stále mám pocit, že něco dělám špatně, jenže nevím co ???  Proč tu jsem a kam mě život vlastně vede?  Často se na tyto otázky ptáme sami sebe a ne a ne najít odpověď.
 
PŘIPRAVTE SI, pokud chcete, 1-2 VAŠE ANONYMNÍ OTÁZKY ,na které hledáte odpověď. Ty při vstupu odevzdáte u vchodu a my vám je během semináře zodpovíme.
 
Naše interaktivní semináře POVÍDÁNÍ jsou doplněny na vaše přání následnou možností osobních konzultací a terapií.Díky tomu vám  pomůžeme najít nové úhly pohledů a  řešení  vašich otázek a problémů, a tím si život odlehčit a změnit k lepšímu.  Pokud chcete pro sebe opravdu  alespoň občas něco udělat, pak s námi máte ideální příležitost. Semináře POVÍDÁNÍ jsou na pokračování – cca jednou měsíčně a témata na sebe navazují. Tak získáváte možnost skvělou a nenásilnou formou se vzdělávat se v oblasti sebepoznání a rozvoje osobnosti. To vše za příjemné peníze a s lidmi, kteří vám opravdu rozumí a mají pro vaše problémy a starosti čas i pochopení. Více informací najdete na www.mahdall.com a www.magali.cz .
 
ŘEKNĚTE O NAŠICH SEMINÁŘÍCH I VAŠIM ZNÁMÝM A PŘÁTELŮM. Možná právě tím i jim pomůžete zbavit se něčeho, co je už dlouho trápí. Vstupné 10 €., začátek v 19,00 hodin.
 
 
Těšíme se na vás MILO MAHDALL a LIBUŠE MAGALI.
 

Rezervácia vstupeniek: Vstupenky


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign