Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 20. 8. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Pozvánka na diskusie v Open Gallery

159
Nadácia otvorenej spoločnosti |MM| Pozývame Vás na diskusie, ktoré sa budú konať dnes a zajtra v OPEN Gallery:
 
Dnes o 19:00 na diskusii Frontline Clubu o buducnosti novin v rastucom online svete privitame Milosa Cermaka (Reflex), Matusa Kostolneho (SME), Evu Vozarovu (Aliancia Fair Play) a Roya Greenslada (Guardian), ktory sa napokon diskusie zucastni cez Skype call. Pred diskusiou o 17:00 premietneme dokument Page One: Inside New York Times.
 
Zajtra o 18:00 budeme spolu s U.S. Embassy na diskusii Face 2 Face hovorit o etike v pravnickej profesii. Americky profesor prava James Moliterno bude diskutovat spolu s Luciou Berdisovou (Trnavska univerzita), Zuzanou Caputovou (Via Iuris) a Maximom Tomoszekom (Univerzita Palackeho).
 
Zaroven si dovolujeme pozvat na poslednu tohtorocnu Face 2 Face diskusiu na temu
 
PODPORA OBCIANSKEHO AKTIVIZMU CEZ NOVE TECHNOLOGIE
4. decembra o 18:00
@ The Spot, Nedbalova 3, 3. poschodie
 
Diskutovat budu:
Filip Struhárik, projektovy manazer, SME.sk
Filip Vagac, Splnomocnenec vlady SR pre rozvoj obcianskej spolocnosti
Eva Vozárová, manazerka IT projektov, Aliancia Fair-play
Finalista/tka Restart Slovakia
 
MODERATOR Boris Strecanský, vykonny riaditel, Centrum pre filantropiu
 
Simultanne tlmocenie na vsetkych akciach je zebezpecene
 
Vstup je volny
 

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign