Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 23. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Pozvánka na výstavu plagátov v rámci kampane - Viete, čo teraz robí vaše dieťa?

KRPZ Žilina |MM| Výstava plagátov v rámci kampane Ministerstva vnútra Slovenskej republiky „Viete, čo teraz robí vaše dieťa?“, dorazí vo štvrtok 7. marca aj do Žiliny a bude nainštalovaná v priestoroch HM TESCO  (ul. Košická). Kampaňpomenúva rizikové javy zasahujúce do života mladej generácie. Aktivity organizované Informačným centrom na boj proti obchodovaniu s ľuďmi a prevenciu kriminality Košice, sú určené predovšetkým rodičom. Práve im je určená aj štrnásťstranová brožúra – jednoduchý poradca pre rodičov. Čitateľ sa v nej dozvieviac o komunikačnej kampani a ponorí sa do príbehov mladých ľudí, ktorí prepadli návykovým látkam, ale dozvie sa aj o postupoch obchodníkov s ľuďmi a pocitoch obetí novodobých otrokárov, keď boli nútení znášať každodenné príkoria. Ambíciou tvorcov bolo, aby si v nej našli odpovede na nepoznané situácie odohrávajúce sa okolo ich dospievajúcich ratolestí. Ilustrovaná je námetmi plagátov stredoškolákov, ktoré si môže verejnosť pozrieť od 7. marca do 28. marca v priestoroch žilinského HM TESCO.

Vo vybraných dňoch budú priamo na mieste aj policajní preventisti z Krajského riaditeľstva  Policajného zboru v Žiline, ktorí záujemcom poskytnú informácie k danej problematike. K dispozícii širokej verejnosti bude aj spomínaná brožúra.

Viac informácií poskytnú, zástupcom médií priamo na mieste vo štvrtok 7. marca o 13.00 hod., pracovníci Informačného centra na boj proti obchodovaniu s ľuďmi a prevenciu kriminality z Košíc.

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign