Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 27. 5. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Prehľad výjazdov príslušníkov HaZZ Trnavského kraja k udalostiam v 14. týždni roku 2013

KR HaZZ Trnava |MM| Príslušníci HaZZ Trnavského kraja v uplynulom 14. týždni roku 2013 (v období od 01.04.2013 7:00 hod. do 08.04.2013 7:00 hod.) absolvovali celkom 41 výjazdov k udalostiam, čo je až o 43 udalostí menej, ako v predchádzajúcom týždni. Z tohto počtu bolo najviac, a síce 16 výjazdov uskutočnených k technickým zásahom, 14 výjazdov vykonali príslušníci HaZZ v uplynulom týždni k dopravným nehodám a 9-krát zasahovali pri požiaroch. Okrem uvedených výjazdov sa vyskytol aj 1 ekologický zásah a bolo vykonané aj 1 taktické cvičenie. Pri týchto udalostiach bola usmrtená 1 osoba pri technickom zásahu – vyťahovaní postihnutej osoby zo studne v obci Kráľov Brod, okres Galanta dňa 4.4.2013. Zranených bolo spolu 7 osôb, z toho 4 osoby pri dopravných nehodách a 3 osoby pri technických zásahoch. V uplynulom týždni príslušníci HaZZ Trnavského kraja zachránili pri udalostiach celkom 12 osôb, z toho 8 osôb pri dopravných nehodách a 4 osoby pri technických zásahoch.

 

                           Okres

Dunajská Streda

Galanta

Hlohovec

Piešťany

Senica

Skalica

Trnava

celý

kraj

 Druh udalosti

 Požiare

1

4

2

2

 

1

4

14

 Dopravné nehody

3

 

 

 

2

2

2

9

 Technické zásahy

3

6

1

1

 

 

5

16

 Ekologické zásahy

 

 

 

 

1

 

 

1

 Cvičenia

 

1

 

 

 

 

 

1

 Celkom

7

11

3

3

3

3

11

41

 

Najviac zásahov v uplynulom 14. týždni roku 2013 vykonali príslušníci HaZZ v okresoch Trnava a Galanta – po 11, 7-krát zasahovali príslušníci HaZZ v zásahovom obvode okresu Dunajská Streda a po 3-krát v ostatných okresoch. Pri odstraňovaní následkov všetkých udalostí v uplynulom 14. týždni bolo použitých spolu 61 kusov hasičskej techniky a podieľalo sa na ňom celkom 170 príslušníkov HaZZ v pôsobnosti Trnavského kraja.

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign